Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Başak

Başak

Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Başaklar 26 Şubat saat 04:03-22 Mart saat 05:15 tarihleri arasında Balık burcunda ilerleyecek Venüs sürecini genel olarak gayet olumlu buluyorum. Çünkü Venüs astrolojik olarak Balık burcunda yücelir ve manevi anlamda zenginleştiricidir. Ayrıca beraberlik evinizde ilerlediği için gayet güçlüdür. Çünkü burası onun doğal Zodyaktaki yeridir. Tabii ki dikkat etmemiz gereken noktaları, bu paragrafın altında yer alacak görünümler çerçevesinde size izah edeceğim. Ancak şunu söyleyebilirim ki, bu geçişin özünde, yargılama, endişe, kurcalama ve umutsuzluk hali pek yoktur. Bu dönemde kişi bilinçaltında yer etmiş, derinliklerinde saklı duran geçmişe ait kötü izlenim yaratmış ilişki deneyimlerini, artık geride bırakmak niyetindedir.

Merhametin, fedakarlığın, maneviyatın yükseldiği bu süreç, siz Başaklar için hayırlara vesiledir. Güçlü ilişkileri kuvvetlendirir. Problemli ilişkisi olanların birbirlerini yargılamadan, iç gözlemde bulunarak durumları gözden geçirmelerini sağlar. Bekarlar Başaklar için bir umuttur. Genel olarak bu enerji, ne istediğini bilen, kendine inanan hakkımdan hayırlısı ne ise o olsun diyerek seçimlerine dikkat etmeyi de ihmal etmeyenler için ilişki anlamında şans verici olduğunu söyleyebilirim. Venüs maddi kazancınız, yolculuklarınız, hayata bakış açınız üzerinde de etkili olup bereketlendirici, şifalandırıcıdır. Ancak bizim de tanımadığımız kişilerle bir ortaklık ilişkisine girmeden önce iyice düşünmemiz, eğer eskiden beri güven hissi vermeyen bir insanla berabersek iyi niyetimizin kullanılmaması için aşırı verici olmamamızdır. Tamam olumlu bir enerji dönemi ama biz yine de bazı insanlara dikkat edelim, iyi tanıyalım. Şimdi birlikte görünümleri bir gözden geçirerek dönemi derinlikli bir şekilde ele alalım.

Venüs-Balık burcu geçişinin Şubat ayında tek bir etkili tarihi var. 28 Şubat. Bu tarihte ilişki konularında etkili olacak Venüs-Neptün kavuşumu gayet olumludur. Aşkı yüceltir, ruhsal anlamda rahatlatır. Partnerinizin hayatınızdaki yerini, önemini, hayallerinizi, en derin isteklerinizi, duygularınızı iç görünüzü ve maneviyatınızı yükselterek ele almanızda rehberlik eder. Venüs-Balık burcu geçişi Mart ayı etkili tarihleri: 4, 5, 7, 14

Güneşinin ışıkları aydınlatsın yüreğimizi
Yarın yeni bir gün silecektir kederlerimizi
Bu Güneşin altında doğan biz insanlar
El ele vererek,, büyütebiliriz sevgiyi…….iremSU

El ele, can cana, her güzellik bizden yana olsun. Can-ı yürekten

sevgilerimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*