Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Başak

Başak

Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Başaklar Çarşamba günümüz saat 15:02 olana dek Ay, burcunuz üzerinde boşlukta ilerleyecek. Kararlarınızı yürürlüğe koyma anlamında beklemede kalınız. Çünkü daha sonra başka bir fikir size daha parlak gelebilir.

Saat 15:02 itibariyle Terazi burcunda ilerleyecek Ay, kazancınızla ilgili konularda gelir ve gider dengeniz, bütçeniz çerçevesinde ele alınarak gözden geçirilmelidir. Sadece maddi anlamda değil, manevi açıdan da güzelliklere sahip olma arzunuzun yükseldiği bu saatlerde uyumlu ve huzur dolu bir hayat yaşamak, ilişkinizde mutlu olmak, Bay doğru veya Bayan doğru kişiyi bulmak istersiniz. Eskiye dair problemlerin son bulmasını dilersiniz. Maddi anlamda bugün harcamalarımıza dikkat etmekte yarar vardır.

Saat 21:17 Güneş-Chiron kavuşumunda, insanlarla ilişki kurma, sevilme arzunuz yoğunlaşır. Bir beraberlik nasıl idare edilir, nasıl fedakarlıkta bulunulur, mutlu olmak için neler yapılmalıdır sorularını bizzat yaşayarak cevaplayabilirsiniz. Hem aşk hem de cinsel manada güçlü olmak için çaba sarfedebilirsiniz. Bazılarınız bu süre içinde, eşiniz veya sevgilinizle çok daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bazen gereğinden çok daha yumuşak davranarak ilişkinizi sürdürmeye çalışır bazen de tam tersine baskı kurarak eşinizi yola getirmeye çalışabilirsiniz. 28 Şubat tarihindeki hoş enerjilerin bu konulardaki sıkıntılarınızı şifaya kavuşturmasını diliyorum.

Çiçekle yaprak arasındaki mesafeden daha fazla uzak durma ne olur bana. Çünkü sen yoksan ben yarımım. Sen yanımda olunca tamamlanırım……iremSU

Her dem sevdiklerimizle birlikte yan yana olmamız dileğimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*