Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Başak

Başak

Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Başaklar saat 10:37 olana dek, parasal ve ilişki anlamındaki her türlü konuda aceleye getirilmekten hoşlanmazsınız. Şöyle bir olanı biteni kafanızın içinde tartmak istersiniz. Haksızlığa tahammülünüz yoktur. Eğer bu iki konuda size yönelen bir sıkıntı veya sizi tatmin etmeyen bir durum söz konusu ise bunları halletmeden içiniz rahat etmez. Birilerinin hoşuna gitse de gitmese de işin ucunu bırakmaktan yana değilsinizdir. Bir söz vardır. Gülerken ısırmak diye. Gerektiğinde sizin tavrınız da bu hale benzer.

Saat 03:11 Ay-Uranüs karşıtlığı, parasal konularda harcamalarınıza dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatır. Bazı baskılar nedeniyle acil kararlar vermemekte yarar var. Saat 10:37-1 Mart saat 19:34 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süreçte, hayatınızda neyin değerli olduğunu düşünebilirsiniz. Eş veya ortak ilişkileri yoluyla maddi gelir elde eden birisiyseniz bunun sizi kısıtlayıp kısıtlamadığı üzerinde düşünebilirsiniz. Maddi konular üzerinde düşünebilirsiniz. Ancak yeni bir karar almak bu saatlerde yanlıştır.

Saat 15:37 itibariyle gerçekleşecek Venüs-Neptün kavuşumu Aşkı yüreğimizde yüceltir, ruhsal anlamda bizi rahatlatır, iç huzuru verir. Partnerinizin hayatınızdaki yerini, önemini, ilişkinizle ilgili hayallerinizi, en derin yaşamsal arzularınızı, kişisel isteklerinizi, duygularınızı iç görünüzü ve maneviyatınızı yükselterek ele almanızda rehberlik eder.

Hayat bir devran içinde devran olan yine insan….iremSU

Her doğan gün, yeni bir fırsatın işareti olabilir. Umutlu düşünelim, güzellikler bizi bulsun.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*