Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Başak

Başak

Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Başaklar çıkarlarınız söz konusu olan her alanda fikirlerinizi dile getirmekten çekinmeyeceğiniz bir güne adım atıyoruz. Ay-Akrep burcunda ilerlerken, diğer gezegenlerle oluşturacağı görünümler, yaşanan olayları ve kişileri affetmek niyetinde olmadığınızı gösteriyor. Hatta derinlerinizdeki intikam duygusu kimi zaman öylesine etkili ki, avınızı kıstırmak için sabırla bekleyebilirsiniz. Ancak bugün beklemeye pek tahammülünüz yok. Ne olacaksa bir an önce yapılmalı ve isteklerime kavuşmalıyım diye düşünebilirsiniz. Gün boyu Akrep burcunda seyredecek Ay, başkalarına yardım etme arzunuzun göstergesidir. Ancak bu yardımların değerinin bir türlü bilinmemesi sizi üzebilir. Sorunlarınıza rağmen güçlü olmak zorunda kalışınız sizi yormaktadır. Ancak sabırlı olmanız gerektiğinin de farkındasınızdır.

Böyle bir kuvvetli enerji altında, içinde yaşadığınız çevre üzerinde etkili olma arzunuz yoğundur. Güç ve dayanıklılık gerektiren işleri kolaylıkla başarmanız mümkündür. Eğer birileri sizi geçmeye veya sizin üzerinizde baskı uygulamaya kalkışacaksa buna itiraz edeceğinizi bilmelidirler. İş yapma becerikliliğiniz görülmeye değerdir. Fikirlerinizi uygulama arzunuz yüksek olduğu için, mücadeleci bir kişi profili çizebilirsiniz. Israrla her durumu takip ederek sonuca ulaştırabilirsiniz. Tutkularınız özellikle aşkla alakalı mevzularda yükselişe geçer. Çünkü bugün aşk, hayata tutunmanızda, zorlukları kolaylıkla atlatmanızda en önemli gücünüzdür. İlişkiniz düzgün bir yolda ilerliyorsa tutkuların ateşi sizi çepeçevre saracağı için partnerinizle birleşim arzunuz doruğa çıkar. Eğer sorun varsa, her sözünüz kılıçtan keskindir. Ancak bu keskinliğin altında yatan en önemli neden, karşınızdaki kişinin size olan hislerini anlamak içindir. Sizi doyurucu birkaç söz etmesi, güven hissi uyandırması halinde rahatlarsınız.

Not: Mart aylık yorumlarınızı dün akşam aylık yorum köşemize ekledim. Hayırlı, huzurlu, bereketli bir ay geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*