Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Başak

Başak

Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

 

Sevgili Başaklar Cuma günümüz saat 21:17 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. Aşk konusunda ciddiyet ve durgunluk hali söz konusu olmaya başlar. Hayatın keyifli ve zevkli yanlarını hissetmeniz zor olabilir. Herşeyi bir çerçeve içine alarak düşünebilirsiniz. Bundaki düşünceniz, yaşamınızı net bir bakış açısı altında görebilmek, yeri gelirs on derece ciddi kararlar alarak ilerisini görmektir. Aslında böyle düşünüyor oluşunuzun kesinlikle yanlış bir tarafı yoktur. Ancak, kendinizi ve çevrenizi eleştirmek, her şeye kusur bulmak yanlıştır.

Boşluktaki etki altında, hedeflerinizi gözden geçirme ve amaca göre düzenlemelerde bulunma gayet faydalıdır. Böylece durumunuzu ve ihtiyaçlarınızı daha net saptamanız mümkündür. Eğer kendine dönük düşünen biriyle beraberseniz bugün size mesafe koyması, soğuk davranması, sevgisini ve ilgisini göstermemesi, sizi eleştirmesi konusunda üzerine gitmemeniz en doğrusudur. Bu siz sevmediğini göstermez sadece yalnız kalmaya ihtiyacı vardır. Boşluktaki Ay etkisinin bugünkü anlamı budur.

 

Saat 19:57 itibariyle Merkür-Mars kavuşumu Ay-Boşluk saatleri içerisinde meydana geleceği için, ilişkimizi gözlem altına alacağız. Partnerimizle aramızdaki alışverişin özünü kavramaya çalışacağız. Çok önemli bir karar vermeyeceğiz. Hayati bir durum söz konusuysa, onu çerçeve altına alarak bir bakacağız. İş hayatımız ve başkalarıyla olan maddi ve manevi paylaşımlarımızı gözden geçireceğiz. Bunlara dikkat edersek dağılmamış, yorulmamış oluruz.

 

Saat 21:17 itibariyle Ay-Kova burcu geçişiyle, özgür bir şekilde hareket etmek isteyeceğiz. Arkadaşlık ve sosyal ilişkilerinizde yardım ve hizmet olgusu ön plana gelmeye başlar.

 

Herkes kendi hikayesinin USTA kalemi,

Marifet SÖZLERDE değil, insanın yüreğinde GİZLİ …

 

Birbirimizi üzmeden, güzel paylaşımlarda bulunacağımız bir gün geçirmemiz dileğimle …

 

irem SU

Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*