Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Başak

Başak

Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Başaklar Pazartesi günümüz, saat 04:42 Ay-Neptün görünümüyle başlıyor. İlişkimiz, ailevi ve özel meselelerin biraz endişeli, önyargılı şekilde ele alınmasına neden olabilir. Saat 11:19 Ay-Uranüs görünümü, şu sıralarda yaşadığımız ailevi ve finansal anlamdaki sıkışmalara çözüm bulabilmek ve artık rahatlamak istediğimizi gösteriyor. Saat 12:45 Ay-Venüs görünümü, bir yandan evimiz, ailemizle ilgili konularda ne gibi değişiklikler yaparız diye düşünüyoruz diğer taraftan farklı düşünen eşimizle veya partnerimizle çekişiyoruz. Aslında halledilmeyecek bir durum yok. Biraz beklemekte fayda var gibi.

Saat 13:00 Ay-Jüpiter karşıtlığı, önyargılarımızın bizi bazen yanıltabileceğini, her durumu gerçekçi bir şekilde gözden geçirmemizin iyi olacağını gösteriyor. Karşımıza çıkan fırsatlar göründükleri gibi olmayabilir. Bir bakalım, düşünelim ve tartalım.

Saat 14:59 Güneş-Merkür kavuşumu geçtiğimiz 14 Şubat ve civarı günlerde ilişkimizi, evliliğimizi, iş ortaklığımızı ilgilendiren konularda verilen kararların mutlaka yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini işaret ediyor. Eğer kafanızın içinde sorular varsa en az iki hafta daha düşünmekte yarar var.

Saat 15:52 Venüs-Jüpiter görünümü, ilişkimiz, mesleki hayatımızla ilgili konular üzerinde geçtiğimiz Temmuz ayından bu yana yaşananları hatırlatıcıdır. Bir takım gelişmeler yaşanabilir. Bunlar üzerinde akıllıca duralım.

Saat 23:53 Yay burcundaki sondördün fazı, evimiz, ailemiz, beraberliğimizle ilgili meseleleri yanlış değerlendirmemek için ne fazla iyimser ne de kuruntulu olmamak gerekir. Durduğumuz noktaya iyice bakalım.

Yeni hafta boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Umduğunuz her ne varsa, hayrınıza olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*