Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Başak

Başak

Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Başaklar saat 04:03 Venüs-Satürn ve saat 09:18 Merkür-Satürn olumlu görünümü, gerek ilişkiniz gerekse çevresel anlamdaki her konuda ciddi ve uzun ömürlü olacak şekilde düşünülmesini sağlıyor. Şu andaki mevcut şartlar bir bekleme süresini işaret ediyor. Merkür geri hareketi nedeniyle, yeni bir adım atmamız, olan durumları düzeltebilmemiz pek kolay değil. Ağzımızdan çıkan söze ve verdiğimiz sözlere dikkat edelim. İlişkimizi, iş ortaklığımızı derinlikli bir şekilde gözden geçirelim.

Saat 05:07 Venüs-Pluto, saat 06:55 Merkür-Venüs kavuşumu, saat 10:25 Merkür-Pluto arasındaki görünümler, sevdiğimiz kişiyle veya hayatımızda özel biri olmasa da birlik ve bütünlük duygusu içinde hayatı ve ilişkileri ele almak isteğimizi gösteriyor. Hem bizi gerçekten sevecek ve hem de bize güç aşılayacak bir kişiye, yenilenmeye ihtiyacımız var. Yaşanan tatsızlıkları yine sevgiyle çözebileceğimize bu enerji sayesinde inanabiliriz. Merkür geri hareket döneminde olduğumuz için, doğal olarak bugün bir adım atmak, ilişkinizle ilgili bir karar vermek, uygulamada bulunmak yanlış olur. Derinlikli bir şekilde gözden geçirmelerde bulunmaya devam edeceğiz. Saat 23:14-8 Mart saat 05:02 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Tüm burçlar kendi yorumlarında sözü edilen konular üzerinde 28 ve 29 Mart tarihine kadar çok iyi düşünmelidirler. O tarihlerdeki enerjiler, yeni değişimleri işaret edici ve bugünkü durumları farklı bir açıdan ele almamızı sağlayıcıdır. Onun için lütfen bugünlerde endişelenmek, ah vah etmek VEYAHUT aceleci kararlar almak yerine,,,aklı başında hareket etmekte, detayları gözden kaçırmamakta,,, gözlemde bulunmakta, incelemekte yarar var.

İnsan kendini yalnız sanır çoğu zaman
Zanneder ki, sahipsizdir, öylesine yaşar
Ve bir gün toprak olup gidecektir dünyadan…
Ancak bilmez ki, bu devranı Yaradan,
İnsana yakındır şah damarından
Bazen biz farkında bile olmadan
Mucizeler hazırlanır lehimize olan
Biraz sabırlı ol ey İnsan
Yaralar sarılır,,,,,çekilenler unutulur
Yeniden doğmuş gibi olursun o an…….iremSU.

Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*