Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Başak

Başak

Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Başaklar saat 07:08 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle cumartesi gününe merhaba diyeceğiz. Yeniliklerde bulunmak için önce eskinin üzerimizdeki tesirlerinden kurtulmamız gerektiğini işaret ediyor. Maddi konularda rahat içinde yaşamak arzunuz yoğundur. Problemleri sakince, herkesin yararı ancak çıkarlarınızın farkında olarak akıllıca çözmeye çalışınız.

Saat 07:50 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, mesleki konularda akıllıca saptamalarda bulunmak gerektiğini gösteriyor. Jüpiter-İkizler burcunda ilerlediği için en çok dikkat etmemiz gereken nokta, yeteneğimize ve tecrübemize göre bir iş seçiminde bulunmaktır. Aynı şekilde evlilik ve partner seçiminde de bunu yapmalıyız.

Saat 12:26 Ay-Venüs kavuşumu, ilişkilerinizde ve hayatın genelinde biraz kendinizi rahat bırakmanız gerektiğini gösteriyor. Sürekli incelemek, ne eksik var diye düşünmek, sizi yoruyor olmalı. Sizi mutlu edebilecek ufak değişimlerde bulununuz.

Saat 14:08 Merkür-Jüpiter görünümü, iş hayatımızı ilgilendiren konular üzerinde uygulanabilir, uzun vadeli düşünmemiz gerektiğini hatırlatıyor. İlişkimizde ise, gerçekçi olmak zorundayız. Gözden kaçan, belki de iyi niyetimizle üstünü örttüğümüz meseleler halledilmeyecek kadar zor değil. Sadece gerçekçi bir şekilde ele alınması gerekiyor.

Saat 16:13 Ay-Satürn mücadeleci görünümü, yakın çevre, yolculuk, sağlık ve iş hayatınızla ilgili konularda ciddiyetle durmanızı sağlar.

Keyifli, yüzümüzü güldüren hoş sürprizlerle dolu bir Cumartesi günü geçirmemiz dileğimle …

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*