Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Başak

Başak

Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Başaklar yeni haftanın ilk günü saat 03:29 Ay-Neptün kavuşum etkisi altında başlayacak. Doğal olarak iyimserlik, bazen hüzün, sevdiklerimizle kucaklaşmak, ayrı olduğumuz kişileri hatırlamak, kaybettiklerimizi yüreğimizde hissetmek gibi duygular yoğun olabilir. İsteriz ki, problemlerimiz bir an önce çözülsün ve hayatımızda artık güzellikler var olsun diye içimizden geçiririz.

Saat 08:42 Venüs-Satürn arasındaki zorlayıcı görünümle başlıyoruz. İş konularında zorlanmalar, iş değişimi, iş yerinde düzenlemeler, sizin işinizle ilgili konuları kafanıza fazla takmanız mümkündür. Aslında burada dikkat edeceğiniz husus, bu baskıların aslında sizi geliştirici, geleceğe dönük ilerlemenizi sağlayıcı olduğunu bilmenizdir. Kolay bir yoldan geçmiyorsunuz. Ancak sabırlı olursanız, sistemli çalışırsanız, uzmanlaşmaya önem verirseniz kazanırsınız.

Saat 10:33 Ay-Jüpiter görünümü, mesleki konularda akıllıca saptamalarda bulunmak gerektiğini gösteriyor. Jüpiter-İkizler burcunda ilerlediği için en çok dikkat etmemiz gereken nokta, yeteneğimize ve tecrübemize göre bir iş seçiminde bulunmaktır. Saat 17:41 Ay-Pluto görünümü başkalarıyla ortak hareket etmek ve farklı düşüncelere saygı göstermek anlamındadır. İşimize gelmese de, bunu yapmakta yarar var. Saat 11:57 Ay-Mars ve saat 16:01 Ay-Merkür kavuşum etkisi altında, İlişkinizin niteliği, birlikte olduğunuz veya olacağınız kişinin karakter yapısı, beraberliğe bakış şekli konusunda gerçekçi olmalıyız. Mevcut ilişkinizde sorunlarınız varsa bunlar tekrarlanıyorsa, üstünü kapatmaya, görmezden gelmeye çalışmayınız. Şubat sonuna kadar dikkatli olacağız. Ondan sonra enerjilerimiz yükselecek.

Saat 19:03-13 Şubat Çarşamba saat 03:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun boşluk süresi içinde sizlere tavsiyem, birileriyle takışmaktan veya fazlasıyla iyi niyetli davranıp kendimizi ezdirmekten uzak duralım. Bu zaman içinde, kolayca aşık olmamız veya bize söylenen bir söze inanmamız mümkündür. Bazen bir mesele üzerinde kolaylıkla dağılırız bazen toparlanmaya çalışırız, kimi zaman da ipin ucunu kaçırıp, ne olacaksa olsun diyerek boş veririz her şeye. Karşımızdaki kişinin doğru biri olması veya olmaması pek fark etmez. Önemli olan aşktır. Ancak unutmayalım ki, boşluk etkisi altında siz böyle düşünürken karşınızdaki kişi deyim yerindeyse kaçak dövüşebilir. Dikkatli olmakta yarar var.

Bugün bir yanımız özgür olmak istese de, bir yanımız hayatla mücadele etmek zorunda..Hadi bakalım hayırlısı ola. Mutlu haftalar diliyorum tüm can dostlarıma. Her şey gönlünüzce olsun.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*