Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Başak

Başak

Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Başaklar Salı günümüz saat 08:00 Merkür-Pluto olumlu görünümüyle başlıyor. Yöneticinizin bu görünümü, sevdiğimiz kişiyle veya hayatımızda özel biri olmasa da birlik ve bütünlük duygusu içinde hayatı ve ilişkileri ele almak isteğimizi gösteriyor. Hem bizi gerçekten sevecek ve hem de bize güç aşılayacak bir kişiye, gelişmelere ihtiyacımız var. Yaşanan tatsızlıkları yine sevgiyle çözebileceğimize bu enerji sayesinde inanabiliriz. Ay, gü boyu boşlukta olduğu için, doğal olarak bugün bir adım atmak, ilişkinizle ilgili bir karar vermek, uygulamada bulunmak yanlış olur. Ancak en altta bir tüm burçlar için bir paragraf paylaştım. 28 Şubat tarihinden söz ettim. O enerji ilişki konularında sizin için özellikle şifalıdır. Bekleyelim görelim dostlarım.

Saat 21:16 Merkür-Satürn olumlu görünümü, gerek ilişkiniz gerekse çevresel anlamdaki her konuda ciddi ve uzun ömürlü olacak şekilde düşünülmesini sağlıyor. Şu andaki mevcut şartlar bir bekleme süresini işaret ediyor. Ancak bu süre, alttaki paragrafta ele aldığım 28 Şubat tarihinin sizler açısından olumlu gelişmelerin işaretçisi olduğunu gösteriyor. Bugün Ay boşlukta olduğu için yeni bir adım atmamız, olan durumları düzeltebilmemiz pek mümkün değil. Ağzımızdan çıkan söze ve verdiğimiz sözlere dikkat edelim. Durumumuzu duygusal değil, derinlikli bir şekilde gerçekçi şekilde gözden geçirelim.

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT:

Merkür-Satürn ve Merkür-Pluto arasındaki destekleyici görünümlerin ilki bugün gerçekleşecek..Ancak, aynı görünümler 7 Mart, 28 ve 29 Mart tarihlerinde tekrarlanacak(merkür geri hareketi nedeniyle)

Demek ki,

Bugün karşılaştığımız durumlar,,,,bugün üzerinde düşündüklerimiz,,,bugün tamamdır dediklerimiz,,,,bugün adım attıklarımız,,,,,,belki kafamızı bulandıranlar,,belki de cevapsız kalan sorular 28 Şubat tarihinde VEnüs ve Neptünün güçlendirici ışığı altında olumlu yönde gelişebilir…..olmayan, gerçekleşmeyen, bir türlü şifaya kavuşmayanlar,,,,7 Mart tarihinde tekrar düşünmemizi, ,,tekrar bakmamızı, tekrar değerlendirmemizi sağlar….28 ve 29 Mart tarihinde ise, karşımıza çıkacak fırsatlar, aktif enerjiler,,,olmayanı geride bırakma, olana yelken açma anlamında bizi harekete geçirir….

Hayırlar ola diyelim…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*