Son Haberler
Anasayfa / Magazin / Besen'den Cem Yılmaz'a hediye

Besen'den Cem Yılmaz'a hediye

Efsanevi Nikah Masası şarkısının yaratıcısı Ümit Besen, Cem Yılmaz’la Ahu Yağtu’nun 10 Mart’taki düğününde sahneye çıkacak. Yılmaz’a jest yapmak isteyen Besen bu özel konseri için hiçbir ücret almayacak.

“Nikâhına beni çağır sevgilim/ İstersen şahidin olurum senin/ Bu adam kim diye soran olursa/ Eski bir tanıdık dersin sevgilim” sözleriyle 1980’li yıllara damgasını vuran Nikâh Masası şarkısının yaratıcısı Ümit Besen’den Cem Yılmaz’a unutulmaz düğün hediyesi… Önceki akşam Bahçeşehir’de Hicazkâr Restaurant’ta sahneye çıkan Besen, Yılmaz’la 3 aylık hamile nişanlısı Ahu Yağtu’nun Pera Palas’taki düğününde sahneye çıkacağını ağzından kaçırdı.

Ümit Besen, Cem Yılmaz’ın düğününde sahneye çıkma fikrinin nasıl oluştuğunu şöyle anlattı: Eşim Emel Hanım’la birlikte Cem Yılmaz’ın gösterisini izlemeye gitmiştik. Gösteri sonrası kendisini kuliste ziyatret ettik. Bizi çok sıcak şekilde karşılayıp düğünlerine davet etti. Ben de bu nazik davet karşısında düğünlerinde sahneye çıkıp jest yapmak istedim. Menajeri para konusu açınca, kesinlikle para için değil, düğün hediyesi olarak sahneye çıkmak istediğimi söyledim.

BORA BAĞCIBAŞI- GAZETE HABERTURK

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*