Son Haberler

Boğa

Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Boğalar Salı günümüz hızlı ve dinamik Ay-İkizler burcu seyri altında başlıyor. Saat 03:02 Ay-Mars, saat 13:39 Ay-Merkür görünümleri altında, çok akıllı davranmakta yarar vardır. Mutlaka bilgilenmeye önem vermemiz yerinde olur. Bir hesap uzmanı gibi, attığınız adımın size ne kazandıracağını veya sakıncalarını ölçüp tartınız.

Çok yakından tanımadığınız kişilerle bir iş yapacaksanız, bu kişiler kimlerdir, referansları nedir araştırmanızda yarar var. Ben genel olarak yakın çevrenizde bulunan kişilerle daha fazla temasta olmayı, ser verip sır vermekten pek hoşlanmayacağınızı, ev-aile odaklı düşüneceğinizi söyleyebilirim. Uzaklarda bulunan yakınlarınızın sorunlarına eğilebilirsiniz Tam olarak emin olmadığınız konularda beklemede kalarak durumu gözlem altına almanızda yarar görmekteyim. Saat 20:47-20 Ocak saat 12:44 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız.

Kendime geç kalmamak için, belki de bu kadar erken başladım hayata. Belki de bu yüzdendir, Her zaman umut vardır diyerek gülümsedim yarınlara. Biliyorum ki, kendiyle barışık olan, savaşmaz bir başkasıyla………..iremSU

Kendimizle ve dünya ile barışık bir gün geçirmemiz dileğimle, Her şey gönlünüzce olsun.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*