Son Haberler

Boğa

Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Boğalar saat 12:44 boşluk etkisi altında Çarşamba günümüz başlayacak. Hani bazen, isteklerimizi elde etmekte zorlanır ve bir türlü elde edemediğimiz güzellik ve mutlulukları yüce bir güce havale ederiz. Ne olacaksa olsun artık diyerek teslim oluruz. Bu ruh halimizi sufi bir bakış açısı içinde değerlendirirsek, emeklerimizin hakkımızın bir şekilde bize geri ödeneceğinizi düşünürüz. İşte bugünkü boşluk etkisi bu ruh halinin çok daha belirgin bir şekilde ön planda olmasını sağlayıcıdır. Bu saatler arasında ani kararlar vermek yanlış olur. Rutin hayatımızın gerekleri ne ise, ona göre hareket etmekte yarar vardır.

Saat 12:44 Yengeç burcunda ilerleyen Ay etkisi altında, ihtiyaçlarınızın, beklentilerinizin farkında olarak, hayatın sizi hiç yanıltmamasını, huzurunuzun daim olmasını istersiniz. Kimseyi sorgulamadan günün kalanını geçirmekten yanasınızdır. Aileniz, sevdikleriniz, yuvanız sizin için oldukça kıymetlidir. Sadece kendinizin değil, diğer kişilere de yardımcı olmaya çalışabilirsiniz. Korku veya endişelerinizin esiri olmadan hareket edebilirsiniz.

Saat 17:03 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm gayet rahatlatıcıdır. Hem tanıdıklarınızdan destek görmenizi sağlar hem de inancınız yükselir. Bir şeylerin mutlaka yoluna gireceğini hissedebilirsiniz. Bir umut ışığı sanki belirmiş gibidir. Saat 18:23 Ay-Neptün olumlu görünümü sayesinde yakınlarınız ve iş yerinizdeki arkadaşlarınızla olan irtibatınız olumlu yöndedir. Hoşgörülü düşünürsünüz.

Sevdiklerimizi koruyalım ve sahip olduklarımızın kıymetini bilelim. Her şey gönlünüzce olsun. Huzurlu bir gün geçirebilmemiz dileğimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*