Son Haberler

Boğa

Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Boğalar Merkür 23 Şubat saat 11:41-17 Mart saat 22:03 tarihleri arasında Balık burcunda geri hareket yapacak. Gölgeli günleri ise 16 Şubat tarihinde başlayacak. Bu tarih itibariyle, hedeflerinizi, arkadaşlık ilişkilerinizi, toplumsal işbirliklerinizi, sosyal yaşamdaki yerinizi, amacınızı şöyle geriye çekilerek, kendi içinizde gözlem altına almalısınız. Yenilik anlamındaki uygulamalardan kaçınmakta yarar var. Yenilikten kastım ne? Üzerinde düşünülmeden, hesap edilmeden, akılda olmadan, birdenbire karar verilen işlere adım atmak. Peki ne olur başlanırsa? Kökleşmez, verim alınmaz, ilerleme kaydedilmez. İşte o nedenle bekle, incele, hesapla diyorum. Sonra uygularsın. Diyelim ki, daha önce başlamıştın, ilerliyordun. Şimdi yavaşlamak lazım. Geldiğin noktaya bakıp, eksiğin var mı, doğru mu ilerliyorsun bir bakmak lazım. İlişkileri gözden geçirmek gerekiyor. Kimlerle dostuz, kimlere bağımlıyız, kimler zor günümüzde yanımızda, kime sırlarımızı emanet etmemeliyiz.

Bunların hepsi kıymetli. Merkür Balık burcu geri hareket dönemlerinde, sezgiler bir hayli yoğundur. Kişi iç sesini rehber edinerek, muhasebede bulunur. Sanatsal el becerileri, şifa verici çalışmalar, spritüel konularla ilgilenmek gibi. Ancak organize işlerde sorunlar yaşanabilir. Sabırlı olmakta yarar vardır. Yarım kalan işler bitirebilir. Rutin işler yapılır. Hayat durmaz. Analiz yapılır, bir çok meseleye tekrar bakılır, öyle çok konuşulmaz. Duyarlılık yüksektir ancak mantıklı olunmalıdır. Başkalarına karşı ılımlı davranmak ancak kendinizden ödün vermemek lazımdır. İlham gücümüz yüksek olur. Yanılmamak, üzülmemek için her şeye iyi bakmak, incelemek gerekir. 26 Şubat sonrası Venüs Balık burcunda seyrine başlayacağından, ektiğiniz güzellikleri biçeceğinizi düşünüyorum. Not: Geri hareket tarihinin bir hafta öncesi ve geri hareketin bitiş tarihinin bir hafta sonrası Gölgeli günlerdir. En az geri hareket dönemi kadar dikkate alınması gerekir. Etki süresi dahilindedir. Gölgeli günlerin başlangıcı 16 Şubat, bitişi 24 Mart tarihidir.

Merkür geri hareket döneminin iç gözleminizi güçlü kılmasını diliyorum. Güzel yüreğiniz her zaman mutlu olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*