Son Haberler

Boğa

Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Boğalar saat 15:02 olana dek Ay-boşluk etkisi altındayız. Hem aşk hem kazancınızla alakalı konularda mantıklı düşünmeniz yerinde olur. Hayatta hiç bir şeyin mükemmel olmadığını biliyoruz. Elimizden geldiğince huzur bulmak niyetindeyiz. Oysaki boşluk süresince bizi hiç kimsenin anlamak istemediğini sanabiliriz. Bu saatler arasında bilinçli düşünmekte yarar var.

Saat 15:02 Ay-Terazi burcunda ilerlediğinde, çalışma ortamınızda veya nerede olursanız olun düşüncelerinizi verdiğiniz kararları, yaptığınız işleri doğru bulmaları gururunuzu okşar. Huzurlu bir gün geçirme ihtiyacınız ön plandadır. Sanıldığının aksine sizin için başarı, paradan çok daha önemlidir aslında. Çünkü başarılı olduğunuz takdirde her türlü arzunuzu elde edeceğinizi zaten bilirsiniz.

Saat 21:17 Güneş-Chiron kavuşumu yeni bir adım atabilmenizin önünde duran engellerin ne olduğunu anlamanızı sağlayacaktır. Eğer bu engeller güvensizlik duygunuzdan veya yanlış hedefler üzerinde ısrar etmenizden kaynaklanıyorsa bunları tekrar gözden geçirerek doğru iz üzerinde ilerlemeyi öğrenirsiniz. Yanlış kişilerle mi birliktesiniz ve bu kişiler yüzünden sürekli zaman mı kaybediyorsunuz. Bugünlerde bunları daha net bir şekilde görmenizi sağlayabilir. Akıntıya kapılmış oradan oraya sürüklendiğinizi düşünüyorsanız, kendinize sahip çıkmanızı ve ayaklarınızın üzerinde sağlam durmayı size öğretebilir. Geleceğe dönük beklentilerinizi gerçeğe dönüştürmeniz için akıllı seçimlerde bulunmanız gerektiğini öğretir. Hatalarınızı kabullenmenizi ve bunları düzelterek eksiklerinizi tamamlamayı sağlar.

Çiçekle yaprak arasındaki mesafeden daha fazla uzak durma ne olur bana. Çünkü sen yoksan ben yarımım. Sen yanımda olunca tamamlanırım……iremSU

Her dem sevdiklerimizle birlikte yan yana olmamız dileğimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*