Son Haberler

Boğa

Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Boğalar saat 10:37 Ay-Boşluk etkisi başlayana dek, çevremizdeki kişilerle ilişkimiz ve onlarla olan bağlantımız son derece önemli. Ne bizi rahatsız edecek insanlarla karşılaşmak istiyoruz ne de kafamızı boş şeylerle doldurmak. Adil olunması, doğru ile eğrinin mutlaka adının konması tüm arzumuz. Sağlığınızla ilgili konularda kontrollerinizi veya halledilmesi gereken önemli bir işlerinizi halledebilirsiniz.

Saat 03:11 Ay-Uranüs karşıtlığında, kendimizle barışık olma ve beklenmedik durumlardan uzak durma ihtiyacımız çok daha belirgin hale gelir. Kompleksi insanların yarattığı stresler kimi zaman bizi yorabilir. Kendi gerçeğimiz ne ise, ona göre yol almak isteriz. Değişimler eğer biz buna hazırsak hoşumuza gider. Aksi takdirde içsel anlamda tepki gösterebiliriz. Saat 10:37-1 Mart saat 19:34 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Başkalarına anlayışlı davranmamızı, dengeli ve uyumlu bir şekilde hareket etmemizi gerektiren durumlarla karşılaşabiliriz. Böyle hallerde ne kendinizden çok şey vererek üzülmeli ne de sorunları görmezden gelerek üstünü kapatmalıyız.

Saat 15:37 Venüs-Neptün kavuşumu Boğaların her türlü sanatsal ve yaratıcılık anlamındaki işlerini kolaylaştırıcı, ilişkilerini ve maneviyatı güçlendirici bir etki yaratarak huzur ortamı sağlıyor. Bu kavuşum sizin birebir kendinizle, yaşadığınız dünya ile, çevrenizle temasınızı güçlendiriyor. Sevilmenizi, takdir görmenizi, aşkla bütünleşmenizi destekliyor. Karşınıza şefkatli, ılımlı insanları çıkarıyor. İdeallerinize uygun bir şekilde hayatınızı ele alarak, bütünün içindeki yerinizin farkına varmanızı sağlıyor. Hayallerimizi besliyor. Ruhsal anlamda bizi ışıklandırıyor.

Hayat bir devran,,,içinde devran olan yine insan….iremSU

Her doğan gün, yeni bir fırsatın işareti olabilir. Umutlu düşünelim, güzellikler bizi bulsun.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*