Son Haberler

Boğa

Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Boğalar, saat 19:34 olana dek Ay boşluk etkisi devam edecek. Başkalarına anlayışlı davranmamızı, dengeli ve uyumlu bir şekilde hareket etmemizi gerektiren durumlarla karşılaşabiliriz. Böyle hallerde ne kendinizden çok şey vererek üzülmeli ne de sorunları görmezden gelerek üstünü kapatmalıyız.

Saat 15:38 Güneş-Pluto arasındaki olumlu görünüm, hedeflerinizi, ideallerinizi gerçekleştirme yönünde gayet arzulu olduğunuzu gösteriyor. Böyle bir etki altında kişi, güçlü ve etkin biri olmak isteğiyle dolu. Hem sosyal hayatta sevilen, elde tutulan biri olmak istiyor hem de konusunda deneyim sahibi, herkesin danıştığı biri olmak niyetinde. İşte bu enerji eğitimden iş başvurularına, genel olarak arkadaşlık ilişkilerinde ve dış dünyada sizi güçlendiriyor, dayanıklı hale getiriyor

Saat 19:34 Ay-Akrep burcunda ilerlemeye başladığında partnerinizle aranızdaki paylaşımın dengeli bir şekilde sağlanması şart gözüküyor. Siz kendinize yetmeye çalışırken, onun da arzularını ve beklentilerini göz önüne alarak hareket etmeniz gerekebilir.

Saat 22:31 Güneş-Satürn görünümü, ilişkimiz ve hedeflerimizi bir daha gözden geçirmemizin iyi olacağını gösteriyor. Ayrıca sağlığımızla alakalı konular üzerinde işi şansa bırakmadan disiplinli hareket etmenin önemini işaret ediyor. Satürn karşıt burcumuzda geri hareketini sürdürdüğü için, bir takım meseleleri tekrar ele almamız gerekebilir.

Not: Mart aylık yorumlarınızı Cuma akşamı yayınlayacağım. Bilginiz olsun isterim.

Evinizde HUZUR gönlünüzde MUTLULUK dilinizde TAT BİR GÜN DEĞİL BİR ÖMÜR BAKİ OLSU Can-ı yürekten sevgilerimle …

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*