Son Haberler

Boğa

Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Boğalar Ay-Akrep burcu seyri altında cumartesi günümüz başlıyor. Gün boyu etkili olacak Ayın tüm görünümleri, her konuda derinlemesine düşünmemizi sağlıyor. Sevgiyi önemsiyoruz. Güven duymak istiyoruz. Karşımızdaki doğru biri mi acaba diye düşünürüz. Öğrenmek için bir dedektif gibi iz süreriz. Özellikle ilişkimiz, iş ortaklığımız veya hayatın genelinde durum böyledir. Duygularımız öylesine yoğun ve öylesine güçlüdür ki, ilişkimizi içeren konularda partnerimizin her bir hareketi ve bize yönelik her tavrını gözlemlemeye çalışırız. Konuşurken kullandığı sözcüklerin ardında neler saklı çözmek isteriz.

Beni seviyor mu, yoksa bir başkası mı var, bu ilişki gerçekten sağlam mı? diye sorgulamalarda bulunuz. Aynı durum iş ortaklığı konularında da geçerlidir. Ortağım benden bir şey gizliyor mu, sözleşme şartlarımıza uygun davranıyor mu diyerek kontrol edebiliriz. Diyelim ki, hayatımızda kimse yok. O zaman da ilişki kriterlerimizi sorgulamaya başlarız. Daha önceki beraberliğimizi düşünürüz. Neden bitmişti, neler eksikti? Ve bundan sonrasında nasıl biriyle olmalıyız gibi sorulara cevap bulmaya çalışırız.

Not: Mart aylık yorumlarınızı dün akşam aylık yorum köşemize ekledim. Hayırlı, huzurlu, bereketli bir ay geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*