Son Haberler

Boğa

Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Boğalar yeni haftaya yoğun ve etkili enerjiler altında başlıyoruz. Birlikte sırasıyla gözden geçirelim. Saat 04:42 Ay-Neptün görünümü, ilişkimiz, çıkarlarımız ve bazı kişilerle olan bağlantılarımızı tekrar gözden geçirmemizde yarar var. Saat 11:19 Ay-Uranüs görünümü, kişisel farklılıklarımızı, sıkıntılarımızı, bizi bağlayan, zorlayan koşullarımızı aşabilmek, rahatlamak istiyoruz. Saat 12:45 Ay-Venüs görünümü, ilişkide iki yönlü hareket edebileceğimizi gösteriyor. Bir yandan sevgi doluyuz, sanki her şey yolundaymış gibi davranıyoruz. Ancak diğer yandan elimize gözümüze batan, kuşku uyandıran ne varsa ondan kurtulmak istiyoruz. Sonucu belli olmayan bir yolda ilerliyor gibiyiz.

Saat 13:00 Ay-Jüpiter karşıtlığı, parasal konularda dikkatli olmamız gerektiğini gösteriyor. Hesabımızı bilelim. Daha önceden bir karar vermişsek, bugün karşımıza bir fırsat çıktığında güvenilir mi değil mi diye iyice bir bakalım.

Saat, 14:59 Güneş-Merkür kavuşumu geçtiğimizi 14 Şubat ve yakınlarında hedef olarak belirlediğiniz ve adım attığınız konular üzerinde gözden geçirmelerde bulunmanızı sağlıyor. Eğer netleşmiş ve sağlam olduğunu düşündüğünüz bir yolda ilerliyorsanız sorun yok. Ancak bazılarınız hala tam olarak bir karar veremediyseniz o zaman ay sonuna kadar olan bitenlere iyice bakınız.

Saat 15:52 Venüs-Jüpiter görünümü, Geçtiğimiz Temmuz ayından bu yana finansal, ilişki ve hedefleriniz anlamında yaşananları hatırlatıcı ve o zamandan bu zamana geldiğiniz durumu gözden geçirmek anlamında önem taşıyor. Bütçemize, genel olarak durumumuza bir bakalım.

Saat 23:53 Yay burcundaki sondördün fazı, borç alarak veya bizzat para koyarak yapılacak işler ve verilecek kararların işaretçisi olsa da, sağlamlığı konusunda şüphemiz varsa beklemede kalalım.

Yeni hafta boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Umduğunuz her ne varsa, hayrınıza olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*