Son Haberler

Boğa

Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Boğalar saat 21:17 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. İşyaşamınız, ticari girişimler, ailevi konularda gözden geçirmelerdebulunacağız. Yurtdışı bağlantılı işler ve yolculuklarla ilgili konularda vizeişlemlerinizi gözden geçirebilir, döviz kurlarıyla ilgili son bilgilerialabilirsiniz. Yakınlarınızla haberleşebilir, iş girişimleriniz için internetüzerinden yenilikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yasalar,toplumsal görüşmelerle birebir alakalı işleri olanlar da son düzenlemeleri yapabilirler. Yalnız yeni adım atmamalı, hayati kararlar alınmamalısadece eksiklerinizi tamamlanmalısınız. Kısaca rutin programınızı aynen sürdürebilirsiniz.

 

Saat 19:57 itibariyle Merkür-Mars kavuşumu boşluk saatleri arasında gerçekleşecek. Bu nedenle, aşk hayatımız, çocuk meseleleri, parasal konularda net bir adım atmak, karar vermek kolay olmayacağı gibi yanlış da olabilir. Zaman faktörünü önemsememiz, dağılmadan, bir çok noktayı gözlem altına alarak hareket etmemiz lazım. Eğer yeni bir adım atamıyorsak veya istediğimiz gibi yol alamıyorsak bunu çok fazla dert etmeyelim.

 

Saat 21:17 itibariyle Kova burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, mesleki girişimlerde ekip çalışmalarının önemini göstermektedir. Sıradışı yöntemlere açık olmalı, inatçı tavırlar göstermemeli, sosyal ilişkiler bağınızı güçlü tutmalı, otorite konumunda bulunan kişilerle iletişiminizi güçlü tutmalı, olaylara ve durumlara birkaç gün boyunca geniş bir pencereden bakmayı ihmal etmemelisiniz.

Herkes kendi hikayesinin USTA kalemi,
Marifet SÖZLERDE değil, insanın yüreğinde GİZLİ …

Birbirimizi üzmeden, güzel paylaşımlarda bulunacağımız bir gün geçirmemiz dileğimle …

irem SU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*