Son Haberler

Boğa

Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Boğalar saat 02:13 itibariyle Oğlak burcunda ilerleyen Ay, işlerinizi doğru biçimde yönlendirmenizi ve disiplinli bir şekilde yapmanızı sağlayıcıdır. Gün boyu etkili olacak enerjiler altında planladığınız şekilde gününüzü değerlendirmek istersiniz. Sürprizler, plan dışı durumlar, hoşunuza gitmeyebilir.

Saat 07:51 Ay-Neptün olumlu görünümü, hem vizyonunuzu geliştirme hem de olumlu anlamda deneyimler yaşamanızı sağlayıcıdır. Saat 14:28 Ay-Uranüs zorlu görünümü, ciddi ve tutarlı düşünmek isteyen bireyin, kimi zaman kendini baskı altında hissetmesine, bu yüzden de gerçeklerden kaçmasına sebep olabilir. Kimse bilmez ama o yüreğinin derinliklerinde bazı durumlara isyan etmektedir. Hatta bir çok şeyi yapmak istediği halde yapamadığının farkında olduğu için gerilim duyabilir.

Saat 21:15 Ay-Pluto kavuşumu, sorumluluklarının farkında, tutarlı ve sağlam olana yönelen sizler için bu enerji gayet olumlu. Elinizdekilerin kıymetini bildiğiniz için, hem sorumluluklarınızla başa çıkabilir hem de arzu ettiğiniz şekilde ilerleyebilirsiniz.

Hedefinize kolayca ulaşmanız için yolunuz aydınlık, Ömür boyu mutlu olmak için şansınız açık olsun. Huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*