Son Haberler

Boğa

Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Boğalar saat 04:03 Venüs-Satürn ve saat 09:18 Merkür-Satürn olumlu görünümü, hem ileriye yönelik hedeflerinizi hem de ilişkinizi ciddi biçimde ele almanızda yardımcıdır. Bir ilişki veya ortaklık nasıl olmalıdır sorularını kendimize tekrar bir sormalıyız. Aşk size göre fedakarlık mı? alışkanlık mı? yoksa gerçekten temeli sağlam olan ömürlük bir olgu mu ? İşte bütün bunları beraberliğinizin niteliğine göre tekrar gözden geçirmekte fayda var.

Saat 05:07 Venüs-Pluto, saat 06:55 Merkür-Venüs kavuşumu, saat 10:25 Merkür-Pluto arasındaki görünümler, Merkür geri hareketi nedeniyle, işlerimizi yoluna koymakta zorlanmamıza, duygusal düşünmemize, bazı konuların askıda kalmasına neden olsa da, ben bu görünümün ileride faydaları olacağını söylemeliyim. Evet şu aralar yenilik anlamında kararlar veremiyoruz. Tam olarak önümüzü görmekte zorlanıyoruz. Aksayan ne varsa tümüyle temizleyip güçlenmek istiyoruz. İşte onun için, ay sonuna kadar, olan bitenlere veya bir türlü kafamızın içinde cevap bulmayan sorulara, durumumuza iyice bakmakta yarar var. Saat 23:14-8 Mart saat 05:02 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Tüm burçlar kendi yorumlarında sözü edilen konular üzerinde 28 ve 29 Mart tarihine kadar çok iyi düşünmelidirler. O tarihlerdeki enerjiler, yeni değişimleri işaret edici ve bugünkü durumları farklı bir açıdan ele almamızı sağlayıcıdır. Onun için lütfen bugünlerde endişelenmek, ah vah etmek VEYAHUT aceleci kararlar almak yerine,,,aklı başında hareket etmekte, detayları gözden kaçırmamakta,,, gözlemde bulunmakta, incelemekte yarar var.

İnsan kendini yalnız sanır çoğu zaman
Zanneder ki, sahipsizdir, öylesine yaşar
Ve bir gün toprak olup gidecektir dünyadan…
Ancak bilmez ki, bu devranı Yaradan,
İnsana yakındır şah damarından
Bazen biz farkında bile olmadan
Mucizeler hazırlanır lehimize olan
Biraz sabırlı ol ey İnsan
Yaralar sarılır,,,,,çekilenler unutulur
Yeniden doğmuş gibi olursun o an…….iremSU.

Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*