Son Haberler

Boğa

Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Boğalar cumartesi günümüz, saat 07:08 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle başlıyor. Sorumluluklardan biraz olsun uzaklaşarak, şöyle bir rahatlamalı ve kendimize gelmeliyiz. Sizi keyiflendirecek, rahatlatacak aktivitelere öncelik vermenizi tavsiye ediyorum.

Saat 07:50 Ay-Jüpiter olumlu görünümü paramız, değerlerimiz, işimiz, hayatımızla alakalı konular üzerinde düşünmemizi sağlıyor. Özgür değiliz. Mecburiyetlerimiz var. İster istemez titiz düşünüyoruz. Başkaları gibi rahat davranmıyoruz. Çünkü geleceğimizin garanti altında olmasını istiyoruz.

Saat 12:26 Ay-Venüs kavuşumu, toplum içindeki yerimizi, ilişkilerimizi önemsememizi sağlıyor. Seçici bir insan olduğumuz için, önümüze her gelenle samimiyet kurmamız pek mümkün değil. Bu görünüm, yeni ve kuvvetli dostluklara, bağlantılara olan ihtiyacımızı işaret ediyor.

Saat 14:08 Merkür-Jüpiter görünümü, gerçekçi bir şekilde amacımızı, hedefimizi ve yapmak istediklerimizi gözden geçirmemiz gerektiğini gösteriyor. İlerlediğimiz veya mücadele ettiğimiz yolun kazandırıcı olmasına dikkat etmek lazım. Boşa kürek sallamamalıyız. Eğer bir adım atılacaksa, bir karar verilecekse gerçekten buna değeceğine inanıyorsanız sorun yok. Ancak hala kafanızda soru işaretleri varsa, önce bunlara cevap bulmanız gerekecektir.

Saat 16:13 Ay-Satürn mücadeleci görünümü iş hayatından ilişkimize kadar olan tüm meseleler üzerinde odaklanmamızı sağlıyor. Belki Cumartesi akşamına uygun bir enerji değil. Hatta ister istemez bizi ciddi düşünmeye sevk edici diyebiliriz.

Keyifli, yüzümüzü güldüren hoş sürprizlerle dolu bir Cumartesi günü geçirmemiz dileğimle …

irem SU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*