Son Haberler

Boğa

Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Boğalar yeni haftanın ilk günü Ay-Balık burcu seyriyle başlıyor. Saat 03:29 da, Neptünle kavuşum yapan Ay, duygularımızı hem bakış açımızı pozitif yönde destekliyor.

Değerlerimizin hayatımızdaki yerini, onlara olan sevgimizi ve düşkünlüğümüzü yükseltiyor. Gönlümüz huzuru, rahatı, mutluluğu istiyor. Düşünmek istemiyor insan, eğrileri, çirkinlikleri. Görmezden geliyor bütün kirlilikleri.

Saat 08:42 Venüs-Satürn mücadeleci görünümü, işiniz-iş ortaklığınız ve ilişkinizle ilgili konularda bir yüzleşmede bulunabilirsiniz. Üzerinizde bir baskı, engellenme, içsel anlamda zorlanmalar oluşabilir. Sakin bir şekilde gözden geçirmenizde yarar var. Belki bir çok mesele size göre oturmamış, bir eksik varmış, sanki çözülmeyecekmiş gibi gelebilir.

Geçmişte yaşananları gerçekçi bir şekilde gözden geçirirseniz, bundan sonrası için doğru bir karar vermeniz kolay olur. Ancak ben, Temmuz ayına kadar sabırlı olmanızda yarar görüyorum. İyice düşünün.

Saat 10:33 Ay-Jüpiter görünümü, parasal konularda dikkatli ve tedbirli bir şekilde hareket edilmesi gerektiğini gösteriyor. Yapmak istediklerinizin uygunluğunu mutlaka gözden geçiriniz. Saat 17:41 Ay-Pluto görünümü inandığımız değerlere sıkı sıkıya sahip çıkmanın işaretçisi. Gün boyu hem güvendiğimiz kişilerle bir araya gelmek hem de amacımıza uygun bir yol belirlemek isteriz. Saat 11:57 Ay-Mars ve saat 16:01 Ay-Merkür kavuşumu aklınızla, mantığınızla durumunuzu gözden geçirmeye bakınız. Duyguların sizi yanıltmasına, tanımadığınız kişilerin sizin iyi niyetinizi kullanmasına izin vermeyiniz. İşlerimi nasıl düzenleyebilirim, nasıl daha kolay üstesinden gelebilirim, daha az yorularak hedefime nasıl ulaşırım düşüncesi ön planda olacaktır.

Saat 19:03-13 Şubat Çarşamba saat 03:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu yansıma altında kesin bir yön belirlemeniz pek kolay değildir. İlişkilerinizde aradığınız dürüstlük ve doğruluktur. Ancak bunu tam anlamıyla bulamayabilirsiniz. İlerlemek istediğimiz konularda yönümüzü bulmakta zorlanmamıza veya gittiğimiz yönden emin olmamamıza sebebiyet verebilir. Kişi alışkanlıklarının esiridir ve bunların tekini dahi kaybetmek istemez. Gerçekçi olmayan düşler kurabilir. Oysaki bu düşlerin ne kadar doğru olduğu hususunda iyi düşünmesi gerekir. İşte bütün bunlar boşluk etkisinin yarattığı ruh halleridir. Sakin olunup, mantıklı düşünülmeye çalışılır.

Bugün bir yanımız özgür olmak istese de, bir yanımız hayatla mücadele etmek zorunda..Hadi bakalım hayırlısı ola. Mutlu haftalar diliyorum tüm can dostlarıma. Her şey gönlünüzce olsun.

irem SU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*