Son Haberler

Boğa

Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Boğalar Salı günümüz saat 08:00 Merkür-Pluto olumlu görünümüyle başlıyor. Ay, tüm gün boşlukta. Bu durum işlerimizi yoluna koymakta zorlanmamıza, duygusal düşünmemize, bazı konuların askıda kalmasına neden olsa da, ben bu görünümün İyi niyetlilik çerçevesi içinde pozitif düşünmeye çalışmanızda içten içe faydaları olduğunu bilmenizi isterim. Aksayan ne varsa tümüyle temizleyip güçlenmek niyetindeyiz. Hedefimiz belli ve oraya varacağımızdan kuşkumuz olmamalı.

Saat 21:16 Merkür-Satürn olumlu görünümü, hem ileriye yönelik hedeflerinizi hem de ilişkinizi ciddi biçimde ele almanızda yardımcıdır. Bu konulardaki fikirlerinizi gerçekçi bir şekilde ele alırsanız, bir ilişki veya ortaklık nasıl olmalıdır sorusuna cevap bulabiliriz. Fedakarlık mı, alışkanlık mı yoksa gerçekten temeli sağlam mı? İşte bütün bu soruların cevabı 7 Mart tarihinde tekrar gözden geçirilecek ve ardından 28 Mart tarihinde net olarak cevaplanmış olacaktır. Bugün Ay boşlukta olduğu için, ilişki ve amacınız doğrultusunda ileri adımlar atılması, kararlar verilmesini tavsiye etmiyorum.

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT:

Merkür-Satürn ve Merkür-Pluto arasındaki destekleyici görünümlerin ilki bugün gerçekleşecek..Ancak, aynı görünümler 7 Mart, 28 ve 29 Mart tarihlerinde tekrarlanacak(merkür geri hareketi nedeniyle)

Demek ki,

Bugün karşılaştığımız durumlar,,,,bugün üzerinde düşündüklerimiz,,,bugün tamamdır dediklerimiz,,,,bugün adım attıklarımız,,,,,,belki kafamızı bulandıranlar,,belki de cevapsız kalan sorular 28 Şubat tarihinde VEnüs ve Neptünün güçlendirici ışığı altında olumlu yönde gelişebilir…..olmayan, gerçekleşmeyen, bir türlü şifaya kavuşmayanlar,,,,7 Mart tarihinde tekrar düşünmemizi, ,,tekrar bakmamızı, tekrar değerlendirmemizi sağlar….28 ve 29 Mart tarihinde ise, karşımıza çıkacak fırsatlar, aktif enerjiler,,,olmayanı geride bırakma, olana yelken açma anlamında bizi harekete geçirir…

Hayırlar ola diyelim…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*