Son Haberler

Boğa

Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Boğalar Cuma günümüz, saat 05:35-12:07 arasında Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. Üstesinden gelmekte zorlanabileceğiniz meseleleri sinirlenmeden gözden geçiriniz. Sadece iç gözlemde bulununuz. Sırlarınızı kimseyle bölüşmeyiniz. Bazı durumlar öfkelenmenize neden olabilir. Ancak dışa yansıtmaktan ziyade kendi kendinize kızabilirsiniz. Şu işi neden şöyle yaptım veya niye böyle karar verdim diye, kendinizi sorgulayabilirsiniz. Ancak öğle sonrası enerjileriniz gayet olumlu. Sadece boşluk süresince dikkatli olacağız.

Saat 12:07 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay, küçücük şeylerin bile sizi mutlu etmesini, ruhunuzun arzu ettiği huzura kavuşmasını sağlar. Güven olgusu kıymetlidir. Sağlamlık asla vazgeçemeyeceğiniz kadar değerlidir. Sağlığınızı, hayattaki var oluşunuzu, değerlerinizi, mücadele ederek oluşturduklarınızı koruma altına almak istersiniz.

Saat 17:12 Ay-Neptün olumlu görünümü, hem huzur duygusu hem de güvenlik anlamında etkili olup, soyut konular üzerinde çalışmak yönünde tesirlidir. Bulunduğunuz ortamı renklendirir ve ipek bir tülün ardından hayatı seyretmek kadar lezzetlidir. Kişi bastığı yerin farkındadır ve hayata güzel hislerle yaklaşmayı bilir.

Saat 20:17 Mars-Pluto olumlu etkileşimi, size kendinizi birebir ilgilendiren her konuda sağlam olanı tercih etmenizde, kendinize şöyle bir ciddi anlamda bakarak, aksayan ne varsa onları iyileştirmenizde, düzenlemenizde yardımcı bir enerjidir. Sağlam olanı tercih etmeniz için öncelikle pürüzlü olandan kurtulmak gerektiğini hatırlatır. Güven vermeyen veya hedefinize uymayan kişi, durum veya meseleler varsa bunları bugün ciddi biçimde ele alınız.

Gününüz arzuladığınız gibi güzellikler içinde geçsin. Huzur yanınızdan hiç eksik olmasın. Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*