Son Haberler

Boğa

Gezegeni : Venüs
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Pembe, mavi, krem
Uğurlu Sayısı : 6,4
Uğurlu Taş : Zümrüt
Uğurlu Gün : Cuma

Sevgili Boğalar, burcunuz üzerinde ilerlemekte olan Ay, saat 04:58 Chiron, saat 09:29 da Pluto ve saat 10:13 de Mars ile olumlu görünüm yapacak. Arkadaşlık ilişkileriniz başta olmak üzere, hedef olarak belirlediğiniz her konuda sağlam ve sağlıklı kararlar almaktan yana olduğunuzun göstergesidir. Durgun sular derinden akar mantığı içinde hareket ettiğiniz için, yavaş ama emin adımlarla ilerlemekten yana olabilirsiniz. Sosyal faaliyetleriniz ve sosyal kimliğiniz konusunda hassas davranabilirsiniz. Hangi ortamda bulunursanız bulunun, hem kendiniz hem de ailenizin geleceği adına düşünür ve iyilikleri gönülden yaparsınız. İnandığınız konular veya güvendiğiniz insanlarla ilgili fikirlerinizde kararlılık sağladığı gibi, rüyalarınızı gerçekleştirme yolunda her zamanki gibi moral kazandırıcıdır.

Saat 18:14 Mars-Satürn olumlu görünümü, ilişki ve iş hayatınızla ilgili konularda sorumluluklarınızın farkında hareket etmenin gayet faydalı olacağını gösteriyor. Desteklenmek, sevilmek, takdir edilmek arzunuz yoğun. Kavgadan kaçınır, anlaşmazlıktan uzak durmaya çalışırsınız. Ancak bu görünüm her ne kadar olumlu olsa da, ben hedeflerinizi, yaşamsal amacınızı, ilişki ve iş ortaklığı tercihlerinizi, mevcut durumunuzu her anlamda mutlaka iyice gözden geçirmeniz gerektiğini hatırlatmak isterim. Önümüze, ardımıza iyi bakalım. Biz aklı başında hareket edelim de, gerisi kolay.

Not: Merkür Geri hareket tarihinin bir hafta öncesi ve geri hareketin bitiş tarihinin bir hafta sonrası Gölgeli günlerdir. En az geri hareket dönemi kadar dikkate alınması gerekir. Etki süresi dahilindedir. Gölgeli günlerin başlangıcı 16 Şubat, bitişi 24 Mart tarihidir. Bugün fırsat bulduğunuzda Şubat aylık yorumunuzdaki Merkür-Balık burcu geri hareket bölümünü mutlaka gözden geçiriniz.

Cumartesi gününüz, arzu ettiğiniz şekilde olumlu ve huzurlu geçsin. Mutlu ve keyifli bir gün geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*