Son Haberler
Anasayfa / Balayı / Bulutların Üzerinde Bir Tatil

Bulutların Üzerinde Bir Tatil

Annenize “Concorde De Luxe Resort”de Bulutların Üzerinde Bir Tatil Armağan Edin.

ANTALYA Lara Plajı’nda bulunan Concorde De Luxe Resort’ün Family De Luxe Suite odalarında hem anneniz hem de tüm aile fertlerinizle harika bir hafta sonu geçireceksiniz. Ara kapı ile ayrılan bir yatak odası, oturma odası ve kayar kapılarla ayrılmış bir çocuk yatak odası bulunan Family De Luxe Suite’lerde anneniz çok rahat bir tatil geçirecek.

Bu özel günü Concorde De Luxe Resort’un ailelere özel dizayn edilen odalarında tüm ailenizle birlikte geçirmek hem sizi hem de annenizi çok mutlu edecek. Otelin Family De Luxe Suite odalarındaki yatak, oturma ve çocuk odaları ile kendinizi evinizdeymişçesine rahat ve mutlu hissedebileceksiniz. Bunun yanı sıra Concorde’un rahatlatıcı ve ruhunuzu dinlendirici Carpe Diem Spa ve değişik kültürlerden enfes tatları bulabileceğiniz restoranlarıyla annenizi şımartabileceksiniz.

Bu özel güne Antalya’nın eşsiz manzarası eşliğinde yürüyüşle başlayacak olan annenizi Carpe Diem Spa Merkezi’nin deneyimli ve profesyonel ekibine emanet edin. Vücut & cilt bakımları ve masajlarla yılın yorgunluğunu atan annenizi uzun bir havuz sefasıyla ödüllendirin.

Bu keyifli günün ardından bırakın bu gece akşam yemeğinizi anneniz yapmasın. Onu Concorde Hotel’in Da Vinci Restaurant’ında keyifli bir akşam yemeğine çıkarın. Biliyoruz ki, anneniz İtalyan yemeklerine bayılacak. Akşam yemeğinden sonra ise O’na Havana Bar’da enfes bir kahve ısmarlayın. Bu öneriler annenizin keyfine keyif katacaktır.

Concorde De Luxe Resort Hotel’in modern görünümü ve şık dizaynı göz zevkinize hitap ederken, muhteşem deniz manzaralı geniş balkonları ile de annenizi ve tüm ailenizi kusursuz bir tatile şimdiden hazır olun.

Concorde De Luxe Resort Hotel

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*