Son Haberler
Anasayfa / Güzellik Ve Bakım / Cilt beyazlatmak için bitkisel çözüm

Cilt beyazlatmak için bitkisel çözüm

Daha önce cilt rengini açmak için sizlere Cilt beyazlatma maskeleri sunmuştuk.  Şimdi ise bambaşka yine cilt beyazlatan bir maske sunuyoruz arkadaşlar. Bu maskemiz papatya ve bal karışımlı, oldukçada pratik, tıpkı diğer pratik ve etkili cilt maskelerimiz gibi…

GEREKLİ MALZEMELER :
3 tatlı kaşığı papatya,
1 fincan su,
1 yemek kaşığı bal,
1 yemek kaşığı gül suyu,

HAZIRLANIŞI: Suyu kaynatarak, papatyaları içine atın. 7-8 dak. kaynatarak papatyaları süzün. Papatya suyu soğuyunca, içine bal ve gül suyunu ekleyerek, iyice karıştırın.

KULLANIMI: Elde ettiğiniz karışımı, yüzünüze ve boynunuza sürün. 20-25 dak bekletip, ılık su ile cildinizi yıkayın ve gül suyu ile cildinizi silin. Renk bozukluklarına karşı çok etkili olan bu maske, düzenli kullanıldığı taktirde, cildinizde, gözle görülür bir beyazlama sağlayacaktır. Hazırlanan karışım buz dolabında 1 hafta saklanabilir. Fakat hava geçirmeyene bir kapta, saklamak koşulu vardır.

Bu önerdiğimiz maske ile cilt renginiz hem açılacak hem de cildiniz harika bir görünüme kavuşacak . Çünkü cilt renginizi açarken, cildinizin ihtiyacı olan bakımıda tamamlıyor Melek’lerim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*