Son Haberler
Anasayfa / En Yeniler / Damat Strese Girerse

Damat Strese Girerse

En telaşsız, en ilgisiz, görünen erkekler bile büyük gün yaklaştıkça gerginleşebilir. O hoş, sevimli adam gün geçtikçe patlamaya hazır bir bombaya dönüşmekteyse telaş etmeyin. Olası sorunlara ve çözümlere bir göz atın.

Evlilik törenleri gelin kadar damat adayını da strese sokar. En telaşsız, en ilgisiz, görünen erkekler bile gerginleşebilir. Hele son dakikada çıkan problemlerle baş etmek onlar için çok yıpratıcıdır. Özellikle hassas oldukları konularda aşırı tepkiler de verebilirler. O hoş, sevimli adam gün geçtikçe patlamaya hazır bir bombaya dönüşmekteyse telaş etmeyin…

Erkeğin dizlerinin üzerine çökerek evlilik teklifi etmesi ile düğün salonunun oturma planı, davetiyelerin basılması, masaların süslenmesi, davetli listesinin hazırlanması hakkında sürekli tartışan ve her şey için sinirlenen bir adam haline gelmesi arasında çok kısa bir süre vardır. Evlilik teklifinde bulunan bir erkek sadece sizinle hayatını birleştirmek ister. Evlilik hazırlıklarıyla ilgili detaylarla uğraşmak, oradan oraya koşturmak için en ufak bir istek taşımaz. Hatta bu tür konularda endişelenmekten planlar yapmaktan ve işleri takip etmekten özellikle kaçınmaya çatışır.

Kısacası erkekler evlenmeye karar verdikleri halde, evlilik öncesi yaşanan sıkıntılarla ilgilenmemeyi, bunlar üzerinde düşünmemeyi tercih ederler. Dışarıdan bakıldığında damat adayının olayı sahiplenmediği bile düşünülür. Bu tür zamanlar, çoğu gelin adayının hayatını doğru erkekle birleştirip birleştirmediği konusunda şüphelere kapıldığı zamanlardır.

Evlilik töreni ile ilgili devamlı espriler yapan, sizi aşırı detaycı bulan ve işleri takip etmekten kaçınan bir erkeğin birdenbire sinirli, bağırıp çağıran biri haline gelmesi özellikle sizi çok şaşırtabilir. Bu tür tepkiler aslında erkeğin işi hiç de hafife almayıp alır gibi göründüğünün en iyi kanıtıdır.

Gergin ve sorumlulukları karşısında tepkili bir nişanlıyla baş etmek mümkün müdür? Elbette mümkündür. İlk olarak tavsiyemiz, bu duruma saplanıp kalmayın. İkinci olarak, kendi kendinize onun evlilik öncesi bir gerginlik yaşadığını ve bu ruh halinin tamamen geçici olduğunu ona hatırlatın. Üçüncü olarak, olaylara onun tarafından bakmayı deneyin. Tüm sorunların bir çözümü olduğunu asla unutmayın. Şimdi yazımızı okuyun ve onları gerginleştiren, sizi de yıpratabilecek muhtemel ve olası çözümlere bir göz atın.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*