Son Haberler
Anasayfa / Düğüne Doğru / Damatlık Ve Gelinlikte Uyumu Yakalamak

Damatlık Ve Gelinlikte Uyumu Yakalamak

Damatlığınızı seçmeden, eşinize aldığı gelinliğin türünü sorun ve araştırmaya başlayın.
Düğün hazırlıkları yapılırken her zaman önce gelinlik seçilir. Zaten her gelin adayının yıllardır kafalarında olan bir gelinlik modeli olduğu için, genelde hayallerindeki gelinliği mucizevi bir şekilde kısa sürede bulurlar. Damat adaylarının yapması gereken tek şey ise, gelinlikle uyumlu damatlığı bulmaktır!

Kraliyet tipi gelinlik ile kullanabileceğiniz damatlıklar
Yüksek belli ve vücudun orta kısmını saran bu gelinlik, en çok tercih edilen gelinlik türlerinden biridir. Genellikle sade ve beyaz tonlarında bulunan bu tip gelinlikler ile çizgili bir ceket ile kemik rengi bir gömlek ve kravat çok hoş olacaktır.

Denizkızı gelinlik ile kullanabileceğiniz damatlıklar
Eğer gelin adayınız denizkızı tipi bir gelinlik seçtiyse bu gelinliğin önüne geçmemek için olabildiğince sade ama şık bir takım ve asil bir papyon kullanmanız yeterli olacaktır.

Balo tipi gelinlik İle kullanabileceğiniz damatlık modelleri
Balo tipi gelinlikler genelde biraz daha resmi düğünlere uygundur. Kabarık eteği ve vücudu saran dantelli yapısıyla elit bir hava taşır. Balo tipi gelinlikler ile keskin hatları olan, yelek kullanılarak zenginleştirilmiş bir damatlık muhteşem olacaktır. Siyah ve beyazın dışına çıkmadan oluşturacağınız kontrast ile gelin adayınızı şaşırtabilirsiniz.

Prenses gelinlikler ile kullanabileceğiniz damatlık modelleri
Belli ki müstakbel eşiniz prenses tipi gelinliği seçerek kendi beyaz atlı prensini bulduğunu düşünüyor. Beyaz atınız olmayabilir, ama şık bir beyaz takım alabilirsiniz! Beyaz dedik diye gidip düz beyaz bir damatlık almayın tabii, piyasada bulunan kemik ve krem rengi tonlarında birbirinden güzel onlarca damatlık var. Sade damatlığınızı büyük bir yaka çiçeği ve parlak kol düğmeleriyle tamamlayabilirsiniz.

Kaynak: http://dugun.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*