Son Haberler
Anasayfa / Dekorasyon / Dekoratif Tablo Şıklığı

Dekoratif Tablo Şıklığı

Sınırlı dekorasyon alternatiflerinden sıkılanlar için tekdüzelikten uzak, hareketli ve modern bir tasarım harikası olan dekoratif tablolar; çok çeşitli seçenekleriyle ev dekorasyonunda önemli bir konuma sahip. Klasik bir tablonun 3’lü ya da 5’li hali ve yaratıcı tasarımları sizi de büyüleyecektir.

İster ruhunuzu dinlendirebilecek bir tablo, isterseniz de karşısına geçip saatlerce düşünebileceğiniz bir tablo ile kendi üslubunuzu duvarlarınıza taşıyabilirsiniz. Yaşam alanlarınıza biraz daha renk katmak istiyorsanız, aynı şekilde bu tabloların saat tasarımlarını da bulmanız mümkün. Bir kısmı zamanı gösteren, bir kısmı ise zamanı durduran bu saatler de en son trendler arasında yerlerini alıyorlar.

Daha büyük yer kaplamasını istiyorsanız geniş duvarlar için 5’li, gözümü fazlalıkla yoramam diyorsanız ise 3’lü dekoratif tablolar tam size göre. Salonunuzun, koridorunuzun ya da çocuk odanızın yoğun renklerine göre seçebileceğiniz binbir çeşit tabloyla, hem evinize orjinallik katın hem de 2013 dekorasyon modasından geri kalmayarak misafirlerinizin hayranlığını kazanın.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*