Son Haberler
Anasayfa / Kampanyalar / Diamond

Diamond

Naci Şenocaklı imzalı mücevherleri internetten satın alanlar için yüzde 25 indirim fırsatı.

www.diamond.com.tr adresinde Naci Şenocaklı imzalı mücevherleri internetten satın alanlar için yüzde 25 indirim fırsatı, yaz düğünleri, özel günler ve bayram için mücevher arayanlar açısından kaçırılmayacak bir fırsat!

İstanbul koleksiyonu ile göz kamaştıran mücevherler sunan, Diamond By Naci Şenocaklı’dan, pırlanta tutkunları için güzel bir haber var. Özgün tasarımlarıyla 36 yıldır beğeni toplayan şirket, internet üzerinden yaptığı satışlarda, tüm ürünlerde yüzde 25 indirim fırsatı sunuyor.

Benzersiz alyans ve tektaş tasarımları ile büyük ilgi gören markanın, kapsamlı ve güvenli internet sitesinde, yüzlerce modeli bir arada bulmak, şık kolye, broş ve incileri, alışveriş telaşından uzakta, zevkle incelemek mümkün. Özgün ve çarpıcı tasarımlara ait bilgileri, pırlanta ya da diğer değerli taşların renk ve fiyatlarını da sunan site, özellikle İstanbul dışından alışveriş yapacaklar için oldukça cazip.

Sınırlı sayıda üretilen modellerin, en geç 7 gün içinde adresinize ulaştırıldığı internetten alışveriş seçeneği, aynı zamanda ücretsiz teslimat hizmeti de içeriyor. Garanti sertifikaları ile sunulan modeller, yaz gecelerinde göz kamaştırmak ya da özel günler için iddialı tasarımlar seçmek isteyenlere hitap ediyor. Bu özel kampanya, mücevher alışverişinde adeta bir bayram fırsatı!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*