Son Haberler
Anasayfa / Magazin / Düğünü için su tabancası istedi

Düğünü için su tabancası istedi

Temmuz başında evlenecek ünlü model Kate Moss, üç gün sürecek düğün için davetlilerden hediye ve su tabancası getirmelerini istedi.

37 yaşındaki ünlü top model Kate Moss, evlenmek için gün sayıyor. Önümüzdeki hafta Jamie Hince ile dünyaevine girecek Moss, Cotswolds’deki evinin bahçesinde üç gün sürecek düğün için çeşitli hazırlıklar yapıyor. Kate Moss, düğünde poz vermek için özel taht tasarlattı. Moss, törene katılacak dostlarından hediyelerini ve su tabancalarını yanlarında getirmelerini istedi.

Kate Moss, tasarım butiği Liberty, şarap dükkanı Berry Bros & Rudd ve antika satan Talisman’a hediye listesi bıraktı. Modelin seçimleri, 30 TL ile 400 bin TL arasında değişiyor. En pahalı hediye olan Tracey Emin imzalı sanat eserini, düğüne katılamayacak olan Lady Gaga aldı. 300 davetlinin arasında Sadie Frost, Stella McCartney, Jude Law, Jade Jagger ve Naomi Campbell gibi ünlü isimler yer alıyor.

Gelinliğin tasarımcısı John Galliano’nun da törene katılması bekleniyor. Snoop Dogg ve Carl Bara’nın sahne alacağı düğünde Kate Moss da şarkı söyleyecek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*