Son Haberler
Anasayfa / Dekorasyon / Duvar Kağıdında Klasik Zarafet

Duvar Kağıdında Klasik Zarafet

Rasch, yeni duvar kağıdı koleksiyonu Trianon 2015 ile klasik asalet ve zarafeti yaşam alanlarına getiriyor…

Duvar kağıdında klasik zarafet;

Modanın kısa zamanlı dinamiklerine bağlı kalmadan, çığır açan estetiklerini koruyan klasik tasarımların önemli bir yer tuttuğu günümüzde, HannaHome’un temsilcisi olduğu duvar kağıdında trandleri belirleyen Rasch markası, klasik zamanların güzelliğinden ilham olarak tasarladığı Trianon 2015 koleksiyonu ile geçmişin zarafetini yaşam alanlarına taşıyor.

Rafine bir zarafetten ödün vermeden görkemli, zengin mekanlar yaratmak ve küçük dokunuşlarla mekanlara asalet kazandırmak isteyenler için tasarlanan koleksiyon, klasik dekorasyon stilinin ideal bir tamamlayısını niteliğinde.

Klasik zamanların vazgeçilmezi olan damaks desenlerin, altın ve inci efektleri ile sunulduğu koleksiyonda, aynı zamanda tek başına da kullanabileceğiniz büyük ölçekli bezemelerden oluşan, kumaş sonlandırma dokusu ile dikkat çeken çizgili kombin kağıtları da mevcut. Renk paletinden teatrel zengin kırmızı, siyah, yeşil, lacivert, mavi-gri, somon ve krem tonlarının ağırlıkla kullanıldığı Trianon 2015 koleksiyonunda yer alan duvar kağıtları, mekanlara ihtişamı getirirken, asil duruşunun ötesinde sımsıcak ortamlar vaad ediyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*