Son Haberler
Anasayfa / Dekorasyon / Dyson Süpürgeleri

Dyson Süpürgeleri

Dyson, sahip olduğu ileri teknolojisiyle yeni evlenenlerle bir ömür yaşıyor.

Asla azalmayan emiş gücü ve kirleri yok eden filtresiyle Dyson, yeni evlenenlerin evinden hiç çıkmıyor. Gelin ve damadın işini kolaylaştıran Dyson, süpürme işini keyfe dönüştürüyor.

150 Kat Temiz Bir Hava

1992 yılında İngiltere’de kurulan Dyson devrimci teknolojisi ve benzersiz tasarımları ile bugün dünyada 45 ülkede satılıyor. Dyson kendi mikrobiyoloji laboratuarına sahip olan tek elektrik süpürgesi üreticisidir. Buradaki mikrobiyoloji uzmanları, evde alerji yapan maddeler ve bunlardan kurtulmanın en iyi yolları üzerine çalışıyorlar. Dyson elektrik süpürgesinden dışarı verilen hava, normal bir oda ortamındaki havadan 150 kat daha az bakteri, küf ve alerjik madde içerir. Tüm Dyson’lar İngiliz Alerji Vakfı tarafından onaylıdır. Temizlik dostudur ve alerjisi olanların kullanımına uygundur.

Masraflar Süpürülüyor

Elektrik süpürgelerinin temel sorunu olan torba ve filtre değişimi Dyson’da ortadan kalkıyor. Sürekli değiştirmek gerektiği için masraf yaratan ve tam olarak temizlenmesi mümkün olmayan torbalı ve filtreli elektrikli süpürgelerin aksine Dyson’da torba yoktur. Ömür boyu kullanılabilir filtresi ile sürekli ve ekstra masraf yaratmıyor. Patentli Root Cyclone™ teknolojisi ile havayla birlikte içine çektiği tozları, merkezkaç kuvvetinin etkisiyle havadan ayrıştırıyor, tıkanacak torba veya filtre bulunmadığı için emiş gücünü asla kaybetmiyor. Bununla birlikte Dyson mühendisleri bu teknolojiyi bir aşama ileri götürerek daha mikroskobik tozları bile yakalayabilen Core Separator teknolojisini kullanıma sunuyorlar. Çalıştırma ve sarf maliyeti olmayan Dyson elektrikli süpürgeleri, ekonomik kriz ortamında ev ekonomisine katkı sağlıyor.

Sağlamlık Tasarımla Birleşiyor

Satışa sunulmadan önce, 550 ayrı dayanıklılık testinden geçen Dyson elektrikli süpürgeleri, Türkiye’de, hiçbir markanın sunamadığı 5 yıl kullanım garantisi veriyor. Dyson ayrıca, kullanıcıyla dost işlevselliğini çok şık bir tasarımla birleştiriyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*