Son Haberler
Anasayfa / Balayı / Ekonomik Balayı Seçenekleri Nelerdir

Ekonomik Balayı Seçenekleri Nelerdir

Birikmiş millerle seyahat, ekonomik otel tercihleri, yakın destinasyonlar ve tanıdıkların evleri… Tümü balayınızı ekonomik kılmak için hizmetinizdeler…

Gelinlik, damatlık, düğün mekanı, yeni ev kurmak derken finansal olarak sizi belki zayıflatmış olabilir. Finansal durumunuzu daha fazla zorlamadan, ekonomik bir balayına ne dersiniz ?

Miller Yardımına Koşsun

Bir çok banka, uçak bileti aldıkça biriken miller sayesinde kullanıcılarına bedava uçak bileti veriyor. Balayınıza çıkarken en azından bir bileti birikmiş millerinizi kullanarak alırsanız, balayınıza gayet karlı bir başlangıç yapmış olursunuz. Millerin yanı sıra, uçak biletinizi erkenden almak da büyük indirimler kazanmanızı sağlar. Balayı yeri ve tarihinizi ne kadar erken belirlerseniz biletinizi de o kadar erken alırsınız.

Konaklama Seçeneği

Balayınızın tamamını bir otel odasında geçirmek istemiyorsunuzdur heralde. Balayına çıktığınızda konaklayacağınız oteli sadece akşamları kalmak için kullanacağınız için aslında ihtiyacınız olan şey temiz bir oda ve eşinizden başka bir şey değildir. Bu yüzden balayında kalacağınız yeri seçerken lükse kaçmayın. Nasıl olsa balayı için gittiğiniz şehri gezmekten otelde vakit geçirecek zamanınız kalmayacaktır. Daha uygun fiyatlı bir otel seçerek büyük bir miktarda aile ekonomisine katkıda bulunmuş olursunuz.

Çok Uzaklara Gitmeye Gerek Var Mı?

Balayı için yurtdışına çıkmak yerine niçin yurtiçi seçeneklerini de araştırmayasınız ki ? Güzel bir balayı tatilini evinizden çok uzaklara gitmeden, tanıdığınız bir kültür içinde rahatça geçirebilirsiniz böylece.

Yazlıkları Değerlendirin

Ailenizin, samimi bir dostunuzun veya da kuzeninizin yazlığı mı var ? Eğer boşsa, bir haftalık kiralamayı ya da ödünç almayı teglif edin. Hem sıcak bir ev ortamında rahat bir balayı geçirmiş olursunuz, hem de kendi evinize döndüğünüzde çok az para harcamış olursunuz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*