Son Haberler
Anasayfa / Dekorasyon / Elvin Tekstil

Elvin Tekstil

Elvin Tekstil’den kullanım kolaylığı sağlayan perdeler…

Desen ve tasarımlarıyla, perdede dünya modasına yön veren Elvin Tekstil, evlerden spalara, saraylardan otellere birçok mekânda kullanabilecek perde ve kumaşları ile fark yaratmaya devam ediyor.

Perdem leke tutmasın, çevre dostu olsun diyenlere Elvin Tekstil’den “Green Guard” perdeler…

Elvin Tekstil tarafından nanoteknoloji kullanılarak üretilen “Green Guard” perdeler, güneş enerjisi sayesinde üzerindeki organik lekeleri (çay, yağ, kahve, şarap vb.) zaman içinde yok ediyor. Normal teknoloji ile üretilen perdelerden farklı olarak, üretimi sonucunda atığı olmadığı ve su, enerji tasarrufuna destek verdiği için çevre dostudur. “Green Guard” perdeler, UV ışınlarını engelleme, mikrop barındırmama, kendi kendini temizleme, asılı olduğu mekânı kötü kokulardan arındırma gibi birçok avantajı tüketiciye bir arada sunuyor.

 

Yanmayan, az kırışan perde isteyenlere Elvin Tekstil’den “Trevira CS” …

Güç tutuşurluk özelliğine sahip yanmaz perde “Trevira CS”, zor alev alan elyaf ve ipliklerden üretiliyor. Yüksek sürtünme dayanıklılığı olan bu yanmaz perdelerin alev almama özelliği sürekli olup, hiçbir ek işlem gerektirmiyor.

Sadece projeler için hazırlanan “Trevira CS” koleksiyonundaki perdeler, bakımının kolay olması ve az kırışma özelliği ile de dikkat çekiyor.

 

Stor sevenlere Elvin Tekstil’den Stor perdeler…

Çeşitli renk alternatifleriyle Stor Koleksiyonu, doğal elyaflardan üretilmiş toprak, keten renklerinde, natürel ürünlerden oluşuyor.

Birçok minimalist, modern dekorasyona uyum sağlayabilen fonksiyonel stor perdeler ile evinize yalın ve hoş bir görüntü katabilirsiniz.

 

 

 

 

Çocuklara özel anti-bakteriyel Elvin Kids perdeler…

Arabalı, harfli, sayılı, bez bebekli, balonlu, oyuncak ayılı ve sevimli kurbağalı, gece ışık saçan fosforlu, ay yıldızlı farklı renk ve desenlerde hazırlanan koleksiyon, çocuk odalarına farklı bir soluk getirecek.

Minikler Elvin Kids’le hem eğlenecek hem de odalarını istedikleri gibi döşemenin mutluluğunu yaşayacaklar. Desenleri ve renkleriyle dikkat çeken perdeler, miniklerin gönüllerini fethedecek.

Elvin Kids’in anti-bakteriyel özelliği sayesinde ebeveynler de artık rahat nefes alırken çocuklar da istedikleri gibi masal kahramanlarına dokunabilecek.

Tüm ürünler “CONTRACT” kataloğunda…

Elvin Tekstil’in yeni çıkarttığı, büyük inşaat ve taahüt proje sektörlerine hitap etmek üzere hazırladığı “CONTRACT” kataloğunda, birbirinden farklı desen ve renk seçeneklerine sahip dekoratif perdelik, yatak örtülük, fon kumaşlar ve Stor, Trevira CS, Green Guard perdeler gibi birçok ürün çeşitlerini görebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*