Son Haberler
Anasayfa / Sizin Düğünleriniz / Evlenme teklifi almak için

Evlenme teklifi almak için

Çok aşıksınız. Evlenmeyi hayal ettiğiniz biri ile berabersiniz. İlişkiniz de ciddi anlamda evlilik yönünde ilerliyor ama çok istediğiniz o teklifi henüz alamadınız. Fazla da sabrınız kalmadı. Acaba ne yapmalı da, erkek arkadaşınıza bir an önce evlilik teklifi ettirmelisiniz. Bunu asla baskı kurarak ya da yalvararak yapmayın ! İnanın, tersine bir etki yapar ve sevgilinizi elinizden kaçırabilirsiniz. Bu teklifin yolunu akıllı yöntemlerle, fark ettirmeden açmalısınız.

1.öneri
”Ne kadar güzel bir düğün” değil mi sevgilim
Yapılan araştırmalar, erkeklerin en büyük korkularından birinin evlenmek olduğunu kanıtlamış. Aslında biz bunu zaten biliyoruz, değil mi ? Ne kadar aşık olsalar bile, erkekler bu sorumluluktan genelde kaçmayı tercih ederler. Onun korkularını ve endişelerini yok etmeye çalışın. Ona evlenmek istediğinizi yumuşak bir biçimde hissettirin. Ör; birlikte romantik bir film izlerken, ona hayalinizdeki evlilikten veya düğünden bahsedebilirsiniz.

2. öneri
Kendinize yandaşlar bulun 

Sevgilinizin arkadaşları tarafından sevilmek kadar güzel bir şey olamaz. Çünkü onlar, sevgilinize sizden daha iyi bir kadın bulamayacağınızı söyleyecek olan kişilerdir. Onun arkadaşlarını bir maç akşamı için kendi evinize davet edin ve onları güzel bir şekilde ağırlayın. Ayrıca erkek arkadaşınızı arkadaşlarıyla buluşması ve dışarı çıkması için arada kendiliğinizden teşvik edin. Bu kadar töreranslı olan bir kadın her erkeği etkiler, tabii en yakın arkadaşları da.

3. öneri
Sen benim kahramanımsın

Her erkeğin içinde kadınları kurtarma ve koruma içgüdüsü vardır. Onun içindeki kahramanı uyandırın. Bazı işlerinizde kendisinden yardım isteyin ve sonrasında övgüler yağdırın. Mutfakta işler yaratın ya da arabanızı park ettirin. Hatta işiniz olmasa bile ona kahraman olmak için fırsat yaratın. Erkekler iltifata bayılır.Sizin kahramanınız olmak onları cesaretlendirecektir.

4. öneri
Mükemmel bir ekip olacakınız 

Erkekler hayatlarının sonuna kadar ayaklı banka olmak isterler. Bu nedenle sizin onu ”Altın yumurtlayan tavuk” olarak görmediğinizi bilmesi gerekir. Ona evliliğiniz boyunca sizin de bir şeylerin ucundan tutmak istediğinizi gösterin. Şöyle ki; Siz de para kazanmaya, ona işinde yardım etmeye veya çocukları büyütmeye hazırsanız. Ona, sizin onu her şekilde destekleyeceğinizi ve birlikte yıkılmaz bir ekip olacağınızı anlatın. Sonuçta onu sevdiğiniz için evleniyosunuz, maddi hırsınızdan dolayı değil.

5. öneri
Rest çekin
Evlilik konusu gündeme geldiğinde, her şeye rağmen halen sağır gibi davranıyorsa bu kez rest çekin. Evlilikten korkan sevgilinize şunları söyleyin: Bana evlenme teklifi yapmak için 3 ayın var, sonra ben olmayacağım. Eğer güzellikle yaptıklarınız işe yaramıyorsa, bir de bu yöntemi deneyin. Son safhada kaybedecek neyiniz var ki. Ayrıca birçokerkek bu yöntemin işe yaradığını söylüyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*