Son Haberler
Anasayfa / Düğüne Doğru / Evlenmeden önce ev hazırlığı çok kolay!

Evlenmeden önce ev hazırlığı çok kolay!

Evlilik hazırlıkları içinde, düğünden sonra belki de en zor olanı “ev düzmek”tir. Çünkü evimize alacağımız mobilyaların ve dekorasyon malzemelerinin kaliteli ancak ekonomik olacağına karar vermek sadece bir başlangıçtır. Asıl serüven bu noktadan sonra başlar. Evimize en uygun ürünleri bir bir bulup, nereden en avantajlı fiyata satın alınacağı konusunda araştırma yapma süreci, belki de bu hazırlığın en çok çaba ve zaman gerektiren bölümüdür.

Eskiden ev eşyaları için dükkan dükkan gezerek ürün beğenmek, pazarlık yapmak, onların evimize taşınması konusunda çözüm yolları üretmek ve ödeme seçenekleri hakkında anlaşmalar yapmak zorundaydık. Ancak günümüzde, internetin de müthiş gelişimiyle bunlardan sadece ürünü beğenmek kaldı geriye.

Kredi kartı, banka havalesi veya PayPal gibi ödeme seçenekleriyle hem de taksit avantajıyla aldığımız ürünler, çoğu zaman ücretsiz kargo hizmetiyle kapımıza kadar geliyor. Üstelik bu ürünler çoktan pazarlık yapılmış fiyatlarla karşımıza çıkıyor! Artık şu bir gerçek ki, en ucuz mobilya, beyaz eşya ve dekoratif ürünler online alışverişte.

Evlilik öncesi ev eşyaları alacaklar için birkaç ipucumuz da var. Eğer hangi mağazaları gezmeniz gerektiği konusunda daha araştırma yapmadıysanız, size birçok site önerimiz olacak. Özellikle mobilya alışverişinde online alışverişi kullanmayı planlıyorsanız, Mobilyalar.com öncelikli tercihiniz olmalıdır. Markalar, odalar  ve kategorilere göre arama yapabilir, evinizin rengine ve tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Üstelik ücretsiz kargo hizmeti sayesinde daha da kazançlı çıkabilirsiniz. Mobilyanın ötesinde aksesuar ve dekorasyon ürünleri de arıyorsanız Evimister ve Evmanya siteleri ziyaret etmeniz gereken seçenekler arasında.

Bunların yanında, en ucuz seçenekleri arıyorsanız ev ürünleri için kurulan özel alışveriş kulüplerini izlemenizde fayda var. Bu alışveriş kulüpleri sadece belli süreyle sınırlı kampanyalarla kendi seçtikleri ürünleri sattıklarından, tam aradığınız ürünü bulmanız biraz daha zor olabilir. Ancak aradığınız ürün kampanyalar arasında yer alıyor ise en ucuz seçeneği yakalamış olacağınız garanti.

Bu tür alışveriş kulüplerine Altıncı Cadde, Evim.net ve Dekoreko örnek olarak verilebilir. Eğer bunca seçenek arasında kaybolmaktan çekiniyorsanız, size tüm fırsatları tek sayfada bulabileceğiniz İndirimlr.com sitesini takip etmenizi öneririz. Her online mağaza için bir profil içeren sitede hangi ürünün en uygun fiyata nerede bulunduğunu araştırmanız mümkün. Ayrıca birçok mağaza için Hediye Çeki ve İndirim Kuponu da hediye ediyor! Örneğin Evimister’in profili için buraya tıklayabilir, yukarıda yer alan indirim kuponlarından hemen yararlanabilirsiniz. Ekonomik alışverişinizi daha da avantajlı hale getirmek için daha iyisini aramayın.

Online alışveriş sayesinde artık evinizi dekore etmeniz çok daha kolay, hızlı ve ekonomik. Siz de internetin avantajlarla dolu dünyasına adım atarak, kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*