Son Haberler
Anasayfa / Magazin / Evlilik Dünyası Fuarı 2011

Evlilik Dünyası Fuarı 2011

Türkiye’nin en büyük evlilik hazırlıkları fuarı “Evlilik Dünyası”, bu yıl “Sevgi ve Tolerans” konsepti ile hazırlandı.

Evlilik Dünyası’nın bu yılki teması “Sevgi ve Tolerans”, ünlü fotoğraf sanatçısı Koray Kasap’ın objektifinde hayat buldu.

Evlilik hazırlığı yapan çiftlerin heyecanla beklediği fuar, 4-6 Şubat 2011 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek.

Fuarın konsept çekimlerini, sanat dünyasından pek çok ünlü isimle çalışan başarılı fotoğraf sanatçısı Koray Kasap ve ekibi gerçekleştirdi. Sevgi ve Tolerans temasıyla, Mardin-Midyat‘ın büyülü atmosferinde yapılan çekimler, üç günde tamamlandı. Çekimlerde, ünü ülke sınırlarını aşan modacı Hatice Gökçe imzasını taşıyan gelinlik tasarımları kullanıldı. Koray Kasap, modelliğini Brezilyalı ünlü fotomodel Ana Carolinanın üstlendiği tasarımları, bölgenin tarihi ve kültürel yapısını yansıtan mekanlarda fotoğrafladı.

Çekimler için Mardin-Midyat’ın tercih edilmesinin en büyük sebebi; farklı din ve kökenden insanların “Sevgi ve Tolerans”la o bölgede yüzyıllardır bir arada yaşayabilmesi. Mutlu ve huzurlu bir evliliği hayat boyu sürdürebilmek için farklı aile yapılarında yetişmiş iki insanın sahip olması gereken de bu. “Sevgi ve Tolerans” üzerine kurgulanan Evlilik Dünyası Fuarı’nda, bu konuya vurgu yapılacak.

Evlilik sektöründeki tüm yenilikler burada…

Bu yıl dokuzuncusu yapılacak Evlilik Dünyası; Türkiye’nin perdede moda devi “Brillant”ın ana sponsorluğunda ve sektördeki 200’den fazla firmanın katılımı ile gerçekleşecek. Türkiye’nin en büyük evlilik hazırlıkları fuarı, düğün mekanından organizasyona, gelinlikten nikah şekerine, ayakkabıdan davetiyeye kadar uzanan geniş bir yelpazede tüm yenilikleri, yaklaşık 60.000 çiftle buluşturmaya hazırlanıyor. Fuar, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi birçok sürprizle ziyaretçilerini ağırlayacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*