Son Haberler
Anasayfa / Vitrinler / Gelin Şapkaları ve Çeşitleri

Gelin Şapkaları ve Çeşitleri

Düğün gününüz için birbirinden güzel şapka modelleri sizleri bekliyor.

Gelin aksesuarlarınıngelin görünüşünü tamamlayan unsurlar olduğu kesin. Peki, saç aksesuarları ve duvaklar dışında, bir de gelin şapkası alternatiflerinizin olduğunu biliyor muydunuz ? Hayır Mı ? İşte size çeşit çeşit gelin şapkaları…

Kafes Duvak Şapkaları

Kafes duvak şapkalar ardından da anlayacağınız gibi kafes duvakların bir şapka modeline tutturulmasıyla yapılıyor. Gelin şapkası resimlerine bakarak değişik fikirler edinebilirsiniz. Dahası, şık bir şapka ve bir parça tülle, kendi gelin şapkanızı kendiniz de yapabilirsiniz.

Gösterişli Şapkalar

Herkes şapka konusunda çok iddialı olamaz ama eğer ben o cesur gelinlerdenim diyorsanız; büyük, gösterişli şapkalar size bambaşka bir hava katacaktır. Özellikle yaz düğünleri,nde şemsiye görevi de görecek olan bu şapkalar sizi güneşten de koruyacak. İddianızı biraz daha ileri götürüp düğün renklerinizle uyumlu bir şapka da takabilirsiniz.

Minik Silindir Şapkalar

Minik silindir şapkalar son dönemlerde çok moda oldu. Kafanızın yan tarafına, hafif eğik bir şekilde yerleştireceğiniz bu şapkalar hem sevimli, hem sofistike druşlarıyla düğünlerin vazgeçilmezi oluyor. Özellikle modern bir gelinlik giyecekseniz eğer minik silindir şapkalar tam sizlere göre olacaktır.

Melon Şapkalar

Melon şapkaları en iyi Atatürk ve Charlie Chaplin’den hatırlayacaksınız. Bu yuvarlak hatlı ve uçları yukarı kıvrık şapka modeli özellikle sevimlilikleriyle ön plana çıkan gelin adaylarımızın tercihi olabilir. Etrafını çiçeklerle de bezeyeceğiniz melon şapka düğünler için tatlı bir alternatif olmaya devam ediyor.

Türlü Şapkalar

Gelin şapkalarınızda tüyleri uzun ve gösterişli kullanabileceğiniz gibi minimal ve elit bir şekilde de kullanabilirsiniz. Tüyler hafifliği, narin ve zarafeti simgeleyeceğinden; tüylü şapka modelleri düğünler için çok uygun olur. İsterseniz tüyleri ayakkabınızın ve çantanızın renklerinde seçenek bir bütün de oluşturabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*