Son Haberler
Anasayfa / Güzellik Ve Bakım / Gelinliğinize Uygun Saç ve Makyaj Tarzınızı Bulun

Gelinliğinize Uygun Saç ve Makyaj Tarzınızı Bulun

Biliyoruz ki beğendiğiniz modeller ve tarzlar arasında seçim yapmakta zorlanıyorsunuz. Tarzınızı oturtmak için yardıma ihtiyacınız varsa, işte işinize yarayacak ipuçları.

Retro Gelinlikle

Geçmişin saf ve güzel dünyasına olan hasretten olsa gerek, retro düğün teması ve retro gelinlikler bu yıllar çok revançta. Retro gelinlikle kullanılacak saç modelleri için parmak dalgasını tercih edebilirsiniz. Makyaj olarak da dolgun kirpikler ve klasik mat rujlar uygun olacaktır.

İşlemeli Gelinlikle

Pul, payet ya da aplik gibi süslemeleri olan gelinliklerde dalgalı ve açık gelin başı kullanmayın. Onun yerine pürüzsüz saçlara verilmiş hafif dalgayla yapılabilecek alçak bir toğuz, gelin saçı olarak ideal. Makyajda da kusursuz bir ten için doğru tonlamada fondöten ve pudra kombinasyonu kullanın. Vurguyu dudaklara yapmamak iyi bir fikir olabilir.

İspanyol Gelinlikle

Danteller, fırfırlar ve güllerle bir İspanyol rüyasının başrol oyuncusu olmak istiyorsunuz. O halde saç ve makyajınız da bu temayı tamamlamalı. Zaman tünelinden yeni çıkmış gerçek bir prenses gibi görünmek için gelin başında taşlı bir taç kullanmaktan çekinmeyin. Göz makyajınız ifadenizi belirginleşticek aylarda olmalı. Fazla allık kullanımından kaçının.

Denizkızı Gelinlikle

Denizkızı model gelinlikle kullanacağınız dağınık dalgalı saçlar omuzlarınıza dökülmeli. Duvağınız varsa, başınızı örtmek yerine kafanızın arka tarafından saçınıza hafifçe turrurulmuş olmalı. Makyajınız, saçınız ve tavrınızla eforsuz bir güzellik taşımalısınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*