Son Haberler
Anasayfa / Balayı / Gemide balayı seçenekleri

Gemide balayı seçenekleri

Klasik balayı planlarını bir kenara bırakın. Yurt içi ya da yurt dışında bir otele gidip bir hafta boyunca şezlongda yatmak çok eskide kaldı. Artık insanlar gerçek bir tatili hak ettiğini düşünerek kendilerini şımartmaya başladı. Sizin onlardan neyiniz eksik ? Bu sene karadan uzaklaşın ve denizlere açılın.

Yunan Adaları
Fazla uzaklara gitmeden komşu ülkemiz Yunanistan’ın cennet gibi aşk adalarını turlayarak romantik bir balayına ne dersiniz ? Ege mutfağına çok yakın yemekleriyle hem lezzetli hem de sağlıklı beslenirken ılıman iklimiyle de her mevsimde rahat bir tatil yapacağınıza emin olabilirsiniz.

Akdeniz Turu
Batı Akdeniz tercih ederseniz Savona-Barselona- İbiza ve Marsilya gibi yeryüzü cennetlerini ziyaret edebilir, mükemmel Akdeniz’in berrak sularında aşk dolu geceler de geçirebilirsiniz. Akdeniz’in doğu kısmını görmek istiyorsanız da Rodos-Beyrut-Port-Said-İskenderiye ve Girit gibi tarihi dokusu yoğun yerler karşınıza çıkacaktır. İki taraf arasında karar verebilmek zor olsa gerek.

Kuzey Avrupa
Avrupa’nın en saf ve doğal kalmış haliyle tanışın. Danimarka, İrlanda, İsveç, Manş Adaları ya da Firlandiya. Çok değişik kültürleri tanıyabileceğiniz Kuzey Avrupa ülkelerinde tekneden inip şehirleri gezmeniz işten bile değil. Farklı mutfakları ve ilginç yemek kültürlerine ilgi duyuyorsanız Kuzey Avrupa tam sizlere göre bir yer.

Amerika
Amerika’yı tekrar keşfetmeye gerek yok ama bir kere ziyaret etmek için iyi bir balayı planı olabilir. Gemiyle okyanusta gezerken parlayan özgürlük heykeline bakarak aşk tazeleyebilir, özgürlükler ülkesi Amerika’da farklı kültürlerle iç içe, kozopolit bir balayı geçirebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*