Son Haberler
Anasayfa / Güzellik Ve Bakım / Güzelleşmede Cilde Dost Tedaviler

Güzelleşmede Cilde Dost Tedaviler

Güzelliğini pekiştirmek isteyen gelinler için mükemmel çözümler burada…

Eşsiz Güzellik Merkezleri’nin kurucusu Zübeyde Nacar, çiftler için modern teknolojinin güzellik sektöründeki yerinden bahsetti. Gençleşme ve güzelleşme amacıyla kullanılan cihazların dost teknolojilere sahip olması büyük bir zorunluluktur. Ör; epilasyon yaptırıyorsanız aynı zamanda cilt kalitenizin de arttırılmasının sağlanması da gerekir. Güzellikle ilgili yapılan işlemlerde birinci kural kişiye zarar verilmemesidir. Sağlıklı olmayan hiçbir güzellik, gerçek bir güzellik değildir.

Son Zamanlarda Başarıyla Dikkat Çeken Radikal Teknolojiler Sayesinde Cildinizi Yenileyerek Gençleşebilirsiniz

Yaz mevsiminin ciltte meydana getirdiği en büyük problemlerden biri lekelenmedir. Diğeri ise güneşin zararlı etkilerinden kaynaklanan ciltteki nem kayıpları ve yaşlanma belirtileridir. Bu cilt sorunları gidermek için sonbahar ayları tedavi için en uygun zamanlardır. Bu sorunlar sonbahar aylarında tedavi edilmediği taktirde hızlı bir şekilde kalıcı hale gelebilir.

Cilt Lekeleri Ve Çözümü

Her gelinin pürüzsüz bir cilde sahip olma hayali vardır. Kadınların korkulu rüyası olan cilt lekeleri, düşünüldüğünün aksine profesyonel hizmet alınarak çok kolay bir şekilde tadavi edilebilir. Ör; yeni bir teknoloji olan ”Biended Lazer” sistemi leke sorunlarını çözme konusunda son derece etkilidir. Bu teknolojise leke tedavisi yapılırken gençleşmek de mümkündür. Ayrıca, başka bir teknoloji olan Fraksiyonel Lazer sistemi ile leke tedavisi ile, karın çatlakları, gençleşme ve scar(iz) tedavileri yapılabilir. Bu işlemleri yaptırmak için ne yazık ki yaz ayları hiç uygun değildir. Sonbahar aylarında başlayacağınız seanslar ile yaza pürüzsüz bir ciltte girebilirsiniz.

Mini Gelinliklerin Düşmanı: Selülitler

Selülitlerin giderilmesi, yağlardan kurtulma, incelme ve zayıflama tedavilerinde genelde zamanlama hatası yapılıyor. Yaza doğru başlanan tedavilerde ne yazık ki kısa sürede verilen kilolar geri alınıyor. Bu yüzden bu tedavilere sonbaharda başlanılması daha iyi olacaktır. Bu yıla damgasını vuracak bir yeni cihaz da “Coax Med Ice”dır. Zayıflama ve gençleşme gibi tüm ihtiyaçları karşılayan bu teknoloji sayesinde ayrı ayrı teknolojilerin kullanılmasından ziyade hepsi aynı seansta kullanıldığı için çok daha etkili ve iyi sonuçlar alınabilir. Tabii burada altının çizilmesi gereken bir nokta varsa o da; tüm bunların yanında sağlıklı beslenme ve beraberinde yapılan düzenli sporun olması gerekiyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*