Son Haberler
Anasayfa / Güzellik Ve Bakım / Hiçbir Yemek Hayalinizi Süsleyen Bir Gelinlikten Daha Güzel Olamaz !

Hiçbir Yemek Hayalinizi Süsleyen Bir Gelinlikten Daha Güzel Olamaz !

Gelinliğiniz senelerdir hayalinizdeki gelinlik mi olacak, yoksa vücut ölçülerinizin izin verdiği birkaç gelinlik modellerinden mi ?

Hayatınızın en özel günlerinden biri. Bu özel günde seçeceğiniz gelinlik içinize sinmeli, tam da hayalinizdeki gibi olmalı.

Mecburi seçilen bir gelinlikle evlenmek yerine gerçekten hayaini kurduğunuz ve istediğiniz bir gelinlikle evlenmek herkes ister. Sıradan bir günde bile beğendiğiniz bir kıyafeti giydiğinizde kendinizi ne kadar iyi hissettiğinizi bir düşünün.

Öyle özel bir gün düşünün ki gecenin starı sizsiniz ve bütün gözler üzerinizde. Hayalinizdeki gibi bir gelinlik seçimi yaptıysanız; içinizdeki pozitif enerjiyle, peri masallarındaki en güzel prensesten daha güzel olabilirsiniz. Başta Damat Bey olmak üzere bütün konukları kendinize hayran bırakarak, hayatınız boyunca unutamayacağınız güzel anlarla dolu bir evlilik masalının keyfini çıkarabilirsiniz.

Hemen şimdi aynanın karşısına geçin ve vücudunuza bakın, siz böyle mutlu musunuz ? Bu şekilde istediğiniz her modeldeki gelinliği giyebilir misiniz ? Cevabınız hayırsa hemen yeni bir başlangıç yapın ve düğün gününüze kadar olan zamanınızı iyi değerlendirin. Gerçekten de o gecenin en güzeli siz olun.

Hayalinizdeki gelinliği giymek istiyorsanız bunları mutlaka yapmalısınız…

Vücut Analizi

Öncelikle profesyonel bir yardımla vücut analizi yaptırarak, vücuttaki yağ oranını ve hedefe ulaşmak için kaybetmeniz gereken kilo miktarını belirlemelisiniz. Tartınızda gördüğünüz her düşüş kilo veriyorsunuz anlamına gelmez. Önemli olan burada yağ oranındaki azalmadır. Yanlış uygulamalar kas ve sıvı kaybını yükselterek tartıda düşüşe sebep olurken, görünüşünüzde olumlu bir incelme yerine sarkmalara neden olur.

Diyete Başlayın

Vücut analizi yaptırdıktan sonra; eğer yağ oranınız olması gerekenden fazla ise, düğün tarihiniz ne olursa olsun hemen diyete başlayın. Son ana bırakmayın. Özellikle düğüne son iki hafta kalana kilo kaybından kaçının ve bu sizin daha yorgun, solgun görünmenize sebep olacaktır.

Uygulamaya Geçin

Profesyonel bir yardım alarak, fazlalıklarınızdan kurtulmanızı sağlayacak diyet programınızı belirleyin. Diyet kişiye özeldir. Sizin vücut tipinize göre, beslenme alışkanlıklarınız ve hayat tarzınıza göre düzenlenmiş beslenme programını uygulamaya hemen koyulun. Kendinizi motive edin, sizi motive eden ve takip eden bir diyetisyen seçin. Unutmayın hiçbir yemeğin tadı, senelerdir istediğiniz ve hayalinizi süsleyen bir gelinlikten daha güzel olamaz…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*