Son Haberler
Anasayfa / Magazin / Hızını alamadı bir tekne daha aldı!

Hızını alamadı bir tekne daha aldı!

Show TV’yle yeni sezon için aylık 9 milyon dolara anlaşan Acun Ilıcalı, ilk iş kendisine 650 bin dolara, 1575 beygir gücünde üç motorlu Donzi marka bir sürat teknesi aldı.  Acun lıcalı önceki gün yeni oyuncağıyla Fatih Terim’i ziyarete gitti…

OTOMOBİL, UÇAK, MOTOSİKLET
Tam bir hız tutkunu olan Acun Ilıcalı, spor otomobiller, motosikletler ve uçaktan sonra şimdide kendisine bir sürat teknesi aldı. Geçtiğimiz günlerde yeni sezon için Show TV’yle aylık 9 milyon dolara anlaşan Ilıcalı, yeni oyuncağı 1575 beygir gücünde üç motorlu Donzi marka bir sürat teknesine 650 bin dolar ödedi. Ünlü yapımcı, önceki gün teknesiyle Bodrum’da tatil yapan Fatih Terim’i ziyaret etti.

1 MİLYON DOLARA YAT ALMIŞTI
Liglerin ertelenmesiyle futbolcularına izin veren ve kendisi de ailesiyle Bodrum’da tatil yapan Fatih Terim, kendisini ziyarete gelen Acun Ilıcalı ve Rıdvan Dilmen’le öğle yemeği yedi. Ilıcalı yemek sonrası yeni oyuncağıyla son sürat Yalıkavak’taki evine döndü. Ünlü yapımcı bir süre öncede 145 bin dolar değerindeki Searay 280 model teknesini satıp 1 milyon dolara Searay 479 yat almıştı.

Habertürk

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*