Son Haberler
Anasayfa / Balayı / Huzurun, keyfin ve konforun en iyi adresi

Huzurun, keyfin ve konforun en iyi adresi

”Avrupa ve Akdeniz’in En Büyüleyici Oteli” Divan Bodrum Palmira, tatilde huzur ve konfor arayanlar için ”çölde bir vaha” gibi… Bıdrum’un mükemmel denizinin ve güneşin keyfini özel bir ahşap iskelede ya da havuzun yanında serin bir kokteyl ile çıkarmak isterseniz, siz de tatilinizi cennetin en muhteşem köşesinde,

Divan Bodrum Palmira’da geçirin

Conde Nast tarafından ”Avrupa Akdeniz’in En Büyüleyici Oteli” seçilen ve son olarak da Gecce Oscarları tarafından ”2009 senesinin En İyi Bodrum Oteli” ödülüne layık gören Divan Bodrum Palmira, cennetin en muhteşem köşesinde, Bodrum yarımadasında Akdeniz ve Ege’nin kucaklaştığı Göltürkbükü’nde sizleri bekliyor. Bodrum’un mükemmel denizinin ve güneşin keyfini, Divan Bodrum Palmira’nın mükemmel doğası, büyüleyici atmosferi sizi sararken Divan’ın klasikleşen ayrıcalıklı hizmet anlayışı, kişiye özel servis yaklaşımı, seçkinliği ve üstün kalitesi keyfimize keyif katacak.

Konumu itibariyle hem Bodrum yarımadasındaki tarihi yerlere hem de alış-veriş ve eğlence merkezleri ile Bodrum Maria’nın bulunduğu şehir merkezine yanlız 10 dakikalık uzaklıkta olan otel, Milas Bodrum Havaalanı’ndan da yarım saatten daha az bir mesafededir.

Divan Bodrum’da usta şeflerin, taze yerel malzemeler ve deniz ürünleri yanı sıra senelerin tecrübesini de kullanarak hazırladıkları, Ege ve Akdeniz mutfağının en lezzetli örneklerini sergileyen benzersiz akşam yemeklerinin tadı damağınızda kalacak.

Şehrin stresinden bunalanlar, özel detoks merkezindeki bakımları ayrıca nefis köy kahvaltısı ve konaklamayı da içeren özel detoks paketinden yararlanabilirler.

Golf tutkunları ise Divan BodrumPalmira’nın 2 veya da 3 günlük golf paketleriyle hem tatil hem spor yapmayı tercih edebilirler.

Bu butik otel olarak en büyük özelliği, lüks ve sadeliği bir arada yaşatarak her bir misafirinin konforu ve memnuniyeti için kişiye özel yaklaşımlar sunmak olan Divan Bodrum Palmira 110 €’dan başlayan fiyatlarla mükemmel bir tatil geçirebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*