Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / İkizler

İkizler

Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler Cumartesi günümüz olumlu enerjiler altında başlıyor. Boğa burcunda ilerleyen Ay, saat 04:58 Chiron, saat 09:29 Pluto ve saat 09:32 Mars ile faydalı görünümler yapacak. Bütün bu enerjiler, ailenizle olan ilişkiniz ve toplumsal hayatınızda maddi gücün öneminin bilincinde olmanız ve bunu derinliklerinizde hissetmeniz anlamına gelmektedir. Yani kimseye belli etmesiniz de veya çevrenizdekiler farketmese de, siz paranın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Bu hassasiyet teslimiyetçilik anlamına gelmesin. Bilakis öylesine hırslısınızdır ki, hani deyim yerindeyse önünüze bir fırsat çıkması halinde, taşın suyunu çıkarırsınız.

Saat 18:14 Mars-Satürn olumlu görünümü, sorumluluklarınızı titiz ve dikkatli bir şekilde yerine getirmekte zorlansanız da, dağılmadan, tedbirli bir şekilde ve de amacınızın farkında olarak hareket ederseniz her şey yolunda gidebilir. Bu görünüm astrolojik olarak olumlu olsa da, ben kariyer yaşamınız, çalışma hayatınızdaki ilişkiler, sağlığınız gibi önemli konularda akılcı, dikkatli hareket etmenin, derinlemesine gözden geçirmenin önemli olduğunu hatırlatmak isterim.

Not: Merkür Geri hareket tarihinin bir hafta öncesi ve geri hareketin bitiş tarihinin bir hafta sonrası Gölgeli günlerdir. En az geri hareket dönemi kadar dikkate alınması gerekir. Etki süresi dahilindedir. Gölgeli günlerin başlangıcı 16 Şubat, bitişi 24 Mart tarihidir. Bugün fırsat bulduğunuzda Şubat aylık yorumunuzdaki Merkür-Balık burcu geri hareket bölümünü mutlaka gözden geçiriniz.

Cumartesi gününüz, arzu ettiğiniz şekilde olumlu ve huzurlu geçsin. Mutlu ve keyifli bir gün geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*