Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / İkizler

İkizler

Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler 18 Şubat saat 14:01-20 Mart saat 13:02 arasında Balık burcunda ilerleyecek Güneş dönemi boyunca iş hayatımızı ilgilendiren konularda yaşanabilecek zorluklar, engellerle baş edebilmek için disiplinli çalışmamızda yarar var. Balık burcu geçişlerinde genel olarak belli bir dağınıklık, hayale kapılma, bazen aşırı derecede fedakarlıkta bulunma, kendimizi kurban durumuna düşürme gibi haller oluşabilir. Ne istediğimizi bilmiyorsak, hedefimiz belli değilse kolayca yoldan çıkabiliriz. Bazen fazla etki altında kalabiliriz. Kimi zaman da, verdiğimiz sözleri tutamayabiliriz. Biz aklı başında olmak durumundayız. Eğer iş sorunlarımız varsa, Merkür geri hareketi de bu alanda gerçekleşeceğinden bunları göz ardı etmeden üzerinde düşünmemizde yarar var. Eğer yeni bir iş düşünüyorsak en azından bu sürecin bitmesini beklemeliyiz. Güneş-Balık burcu geçişlerinde izlenimde bulunmak, piyasanın durumu gözlemlemek, işlerimizi ona göre ayarlamakta yarar var. Becerilerimizi, yeteneklerimizi hafife almamak lazım. Duygularımızın ayarını iyi yapmak gerekiyor. 26 Şubat sonrası Venüs güçlü olduğu Balık burcunda seyrine başladığında sizleri şifalandırıcı ve en azından şu anki mevcut sorunlarınızı farklı bir açıdan ele alarak çözümlemenizde destek olacaktır. Güneş-Balık burcu sürecinin Şubat ayındaki etkili tarihleri: 21, 25, 26, 27 Şubat. Güneş-Balık burcu sürecinin Mart ayındaki etkili tarihleri: 1, 4, 10 Mart.

SATÜRN GERİ HAREKETİNİN İKİZLER BURCU İÇİN ANLAMI VE ETKİLERİ

18 Şubat saat 19:02- 8 Temmuz saat 08:12 tarihleri arasında Akrep burcunda gerileyecek Satürn dönemini tüm burçların farklı yaşam alanlarında etkili olacak şekilde dört önemli tarih aralığında ele aldım. Siz İkizler burç mensupları, 12 Mart dönemine kadarki süreçte, çalışma hayatınız, sağlık, iş verimliliği, ustalık, günlük hayatınızı değerlendirme biçiminizle ilgili konularda, dağılmadan, amacınıza uygun şekilde çalışmayı, gözden geçirmelerde bulunmayı ihmal etmeyiniz. İş problemlerinizi kulak arkası yapmayınız ancak düşünmeden etmeden kararlar vermeyiniz. Garantisi olmayan işlere kalkışmayınız. İş bulmadan işten ayrılmayınız. Sorumluluklarınızın mutlaka farkında olunuz.

12 Mart-20 Nisan tarihleri arasında amacınıza uygun şekilde işler karşınıza çıkabilir. Enerjiniz gayet yüksek. Başka insanlardan destek görebilirsiniz. Hızlılık bu dönemde yoğun olacak. Ancak Satürn geri hareket döneminde olduğumuzu unutmayalım. Yine garantili işlere yönelim. Yeteneklerimize göre iş tercihlerinde bulunalım.

20 Nisan-31 Mayıs döneminde enerjimiz bir hayli düşebilir. İşteki sorumluluklarımız artabilir. Maddi ve manevi anlamda kendinizi güvende hissetmeme gibi durumlar oluşabilir. Kaygılanabilirsiniz. Sağlığınıza özellikle dikkat ediniz.

31 Mayıs-13 Temmuz tarihleri arasında enerjiniz bir hayli yükselir. İş teklifleri karşınıza çıkabilir. Bunları yine sağlamlık ve güvence yönünde ele alınız. İki ayrı alanda görev üstlenebilirsiniz. İki ayrı amacınız olabilir. Bir yandan iş hayatınızla ilgili koştururken diğer yandan farklı alanlara yönelebilirsiniz. Ancak dediğim gibi ne istediğinizi iyi bilerek ve ilerisini düşünerek garantili olan işlere yönelmekte yarar var.

Mutlu haftalar diliyorum. Şansınız bol, huzurunuz yerinde, mutluluğunuz daim olsun. Gönülden sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*